A Dortmund kiütötte az Atléticót

A Bajnokok Ligája szerdai játéknapján a Liverpool a belgrádi Crvena zvezdát, míg a Borussia Dortmund az Atlético Madridot győzte le 4-0-ra.

2 of 2Next
Use your ← → (arrow) keys to browse

A Juventus nyert az Old Traffordon

A legutóbbi, Valencia elleni csoportmeccshez hasonlóan a Manchester United autóbusza torlódás miatt ezúttal is késve érkezett a stadionhoz. A fél mérföldes utat 70 perc alatt tették meg – José Mourinho vezetőedző kivételével, mert ő inkább átsétált a szállodából az Old Traffordra -, ezért mindössze 14 percet tudtak a bemelegítésre fordítani.

Valószínűleg ennek is volt köszönhető, hogy a Juventus kezdett jobban, és Paulo Dybala góljával a vezetést is megszerezte. Csapata mindkét félidőben többet birtokolta a labdát, de a hazaiak a második felvonásban már többet és bátrabban támadtak, Paul Pogba a kapufát találta el, de egyenlíteniük nem sikerült (0-1).

„Kapucniban sétáltam a szurkolók között, a tömeg kellős közepén, de senki nem ismert fel” – mesélte a meccs előtti esetről a portugál edző, akit egy biztonsági ember is kísért. Mourinhónak ezen az estén nem ez volt az egyetlen szokatlan cselekedete, ugyanis a találkozó során egyszer sem cserélt.

Cristiano Ronaldo az április 11-én rendezett Real Madrid-Juventus (1-3) negyeddöntő visszavágó óta nem szerzett gólt a BL-ben – akkor még a spanyol csapat színeiben -, és ezt a sorozatát most sem szakította meg.

F csoport:

Sahtar Donyeck-Manchester City 0-3 (0-2)
Gól: D. Silva (30.), Laporte (34.), B. Silva (71.)

TSG Hoffenheim 1899-Olympique Lyon 3-3 (1-1)
Gól: Kramaric (32., 47.), Joelinton (92.), illetve Traoré (27.), Ndombele (59.), Depay (67.)