Babos szerint különleges ez a siker

A US Openen történt kizárás miatt különleges sikernek tartja Babos Tímea, hogy játékostársával, a francia Kristina Mladenoviccsal vasárnap megvédték címüket a francia nyílt teniszbajnokság páros versenyében. "Nagyon boldog vagyok, hogy miénk lett a trófea egy ilyen US Open után. Valamilyen szinten ez egy igazán különleges siker,

Tovább
Babosék bejutottak a Roland Garros döntőjébe

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős bejutott a fináléba a francia nyílt teniszbajnokságon. A második helyen kiemelt világbajnok magyar, francia duó a pénteki elődöntőben 6:2, 4:6, 7:5-re győzte le a negyeddiként rangsorolt, két évvel ezelőtt bajnok Barbora Krejcikova, Katerina Siniakova cseh párost. A találkozó 2 ó

Tovább
Fucsovics Márton kiesett a Roland Garroson

Fucsovics Márton négy szettben kikapott hétfőn a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovtól a francia nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében. A világranglistán 63. Fucsovics már a mérkőzés előtt beállította eddigi legjobb Grand Slam-szereplését, hiszen a 2018-as és az idei Australian Openen is a negyedik körig jutott. A magyar

Tovább
Nyolcaddöntős Fucsovics és a Babos, Mladenovic páros is

Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott egyesben a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik forduló szombati játéknapján három szettben legyőzte a brazil Thiago Monteirót. Női párosban szetthátrányból fordítva nyert a Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős. Az első szett elején mindkét teniszező két-két