Sport
Stuttgart, a magyarok bevonulása – Alig két óra és kezdődik a meccs

Többezer magyar futballszurkoló vonul délután szervezett keretek között, nem kis riadalmat és szorongást keltve a helyiekben, a 18 órakor kezdődő Németország-Magyarország Európa-bajnoki csoportmérkőzés helyszínére, a stuttgarti MHP Arénába.

Készültség
A német rendőrség annyira tart a focihuligánjainktól, hogy állítólag a mai meccsen lesz jelen a legnagyobb készültséggel, ami természetesen már az előkészületek idején a városban is megmutatkozott.
Gyülekező!
A drukkerek déltől a Mittlerer Schlossgartennél gyülekeztek, majd 14 órakor indultak el a találkozási ponttól mintegy négy kilométerre található létesítményhez. A menet eleje 15 óra után néhány perccel megérkezett az MHP Arénához. A vonuláson nagyságrendileg ugyanannyi drukker vett részt, mint múlt szombaton a Svájc elleni nyitófordulós és vereséggel végződött mérkőzés alkalmával Kölnben.
A csaknem 55 ezer néző befogadására alkalmas stadionban az Európa-liga 2020-as döntőjének játékvezetője, a holland Danny Makkelie sípjelére kezdődik 18 órakor az összecsapás, melyet az M4 Sport, a Kossuth Rádió és a Nemzeti Sportrádió élőben közvetít.
A mérkőzésen nem csak a kormány de ellenzéke is „magas szinten és létszámban” képviselteti magát.
Csak úgy….
A labdarúgás a világ egyik legnépszerűbb sportja, amelynek világszerte több milliárd rajongója van. Nem sokkal kevesebb a jövendölő állatoknak sem, amelyek szerves részét képezik a futball-láznak, legyen szó polipokról, macskákról vagy egyéb fajokról. Minden mozdulatukat emberek milliói követik, és türelmetlenül várják a jóslatokat.
Ezúttal Márió, a szamár jövendölt, a videóból kiderül, hogyan.
Szerző
További cikkek olvasása a szerzőtől, a nevére kattintva.

Friss
- A beszéd a műsor után – Orbán Viktor a Múzeum kertben
- Hitte volna? – Gyurcsány Ferenc egykori minisztere is bejelentette, hogy a Tiszára szavaz
- A Szabad Sajtó Napján kizárva a nemzetközi sajtó egésze és a magyar sajtó nagy része az Orbán-szpícsről
- Fidesz-tagságba került pár ajtófélfa és konnektor? – Kilépett (?) a kormánypártból a lépviselő
- Akárcsak 1848-ban: eső, szél március 15-én
- Petőfi Sándor horoszkópja – Költő az örökkévalóságnak
- Pósán Fidesz-lépviselő! Hogy lehet ‘farizeus módon’ feltűzni a kokárdát, fejjel lefelé, vagy….?
- Lázár úr, mi a stájsz? – A MÁV visszavonta a pályaudvar-bérbeadásról szóló pályázatot
- Rusvai Miklós: bioterrorizmus is okozhatta a legújabb száj- és körömfájás járványt
- Újra felejtős a magyar kormány-vétó az EU-ban – A zsarolás fele bejött, visszaléptek