Kerítésen innen
Orbán Viktor „kicsi én”- je beájult – Orbán Balázs peckeskedik a Pancho aréna okán
Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója -jelentsen ez bármit is- teljesen ellágyulva jelentette be, hogy a főnök személyes arénája, a magyar kormány filoszemitizmusának jelképévé emelkedett és most aztán „kuss” a libsiknek.
Mert miről is van szó, kérem?
A világ más pontjain veszélyeztetett izraeli focisták Magyaroroszág virtuális szív-csakráját, Felcsútot és azon belül is a Puskás akadémiát és a Pancho arénát találták eléggé biztonságos helynek ahhoz, hogy két következő EB selejtező mérkőzésüket és a felkészülést lebonyolítsák, tehát a Pancho arénában fogadják Svájc és Románia válogatottját.
In light of the challenging security situation faced by Jewish people worldwide, the #Israeli national football team ?? will play their upcoming matches in Felcsút, #Hungary ??, at the stadium of the football academy established by @PM_ViktorOrban. This location will provide them… pic.twitter.com/PlZDW3AJSK
— Balázs Orbán (@BalazsOrban_HU) November 1, 2023
Nem maradhat el a gyűlölködés sem
Az alighanem a magyar tolerancia himnuszának szánt bejegyzés a vége felé azonban gellert kap:
A liberálisok, akik régóta hamisan vádolják antiszemitizmussal a magyar jogot, most már okosan tennék, ha örökre hallgatnának.
Mert Orbánéknál minden út a belpolitikai mocskolódáshoz vezet.
(Főképünk Cseri László munkája)
Szerző
Friss
- Havas Henrik: a depresszió a leggyakoribb pszichiátriai kórkép, de Orbán Viktor állapota súlyosabb
- Miért hűsöl pucéran a Bika a hűtő előtt, avagy így élheti túl csillagjegyed a hétvégi kánikulát
- Szombaton közlekedne Budapesten? – A Pride miatt sok útvonal ‘borul’
- Panyi Szabolcs: az Orbán-rendszer, amely eddig harapott, most már csak ugat
- Tarjányi Péter: ez nem a mi háborúnk? Akkor ez nem is a mi békénk lesz….
- Bruck András: a gonoszság ellenanyaga
- A színek ünnepe – Pride rendezvények Európa-szerte 2025 nyarán
- Tényleg zsoldosok? – Antall Józsfeftől, Orbán Viktoron át, Magyar Péterig
- … és a Pintér-Takács-református egyház trió nem szégyelli magát….: a Bethesda Gyermekkórház 40 millió forintért indított gyűjtést
- Júliusi horoszkóp, fókuszban a két legfontosabbal: család és egészség – Vedd észre és élj a lehetőséggel!