Bulvár
Informatikai gond az ukrán-magyar határon – Szünetel az átkelés
Az utóbbi hónapokban egyre több határátkelőhelyünkön támadnak informatikai gondok amikor természetesen az átkelés is szünetel. Az ebből adódó torlódásban már a nyáron is részük lehetett a tengerhez utazóknak. Most a magyar-ukrán határt érte utol az átkelők átka, megadta magát az informatikai rendszer.
Kerülje Barabást!
Hétfő reggel informatikai rendszerprobléma okoz fennakadást a barabási közúti határátkelőhelyen, ezért szünetel a ki- és beléptetés.
A rendőrség közlése szerint informatikai rendszerprobléma merült fel 2023. november 6-án, 7 óra 15 perckor a barabási közúti határátkelőhelyen, ezért szünetel a határátléptetés. A Barabásra érkező utasokat a rendőrök a legközelebbi, lónyai közúti határátkelőhelyre irányítják. A határátkelőhelyen torlódás, várakozás nem alakult ki. A szakemberek dolgoznak a hiba elhárításán.
A külföldre utazóknak ajánlják, hogy elindulás előtt tájékozódjanak a határátkelőhelyek nyitvatartási idejéről és az aktuális várakozási időkről a rendőrségi Határinfó oldalán, továbbá a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikáció segítségével –Blikk.
(Képeink nem a helyszínen készültek, illusztrációk.)
Szerző
Friss
- ‘Nem az ország van támadás alatt – hanem a hatalom hazugságai’ – írta egy hozzászóló a legújabb Orbán-hírre
- Momentumos politikus: ‘magamat és az elmúlt közel egy évtizednyi aktivitásomat köpném szembe, ha gátolnám, nem pedig segíteném ezt a változást’
- Holoda Attila: ‘ordas nagy hazugság, hogy amennyiben nem lesz orosz gáz, akkor duplájára, sőt három és félszeresére emelkednek a lakossági energiaárak’
- Reakció a BM-retorzióra Laponyi rendőrrel szemben: ‘…legalább mindenki tudhatja, azon kevesek egyike a rendörök között, akinek még van gerince’
- Ágoston László: nem lehet könnyű ma erdélyi Fidesz-szavazónak lenni
- A szint, amikor egy nyomorult használt zsebkendőért kell ‘lehajolnia’ a kormány-propagandistáknak….
- Az idő fogságában, avagy a baloldaliak dilemmája
- Mi az a „jó-féle” dopamin?
- Vásárhelyi Mária: Orbánéknak a kettős állampolgárság ügye nem szolgált mást, mint voksvásárlást
- Kedden, szerdán Budapesten ne megszokásból közlekedjen! – Bringás reggeli és Tour de Hongrie