Blogbazár
Magyarország kormánya minket úgy segéljen! – A Nök a Magyar Populáció Kipusztításáért csoport közleménye
A kormány és köre egyre inkább kimutatja mennyire szexista, ennek legutóbbi megjelenésiformája a Számvevőszék brutális tanulmánya
A közösségi oldalakra írt bejegyzésekből egyértelműen látszik, hogy sokakat kiakasztott az Állami Számvevőszék tanulmánya, amiben levezették a kormány-propagandába pontosan beleillő sulykolni valót, miszerint a hon nőideálja ne tanuljon sokat, helyette inkább szüljön üptre a nemzet dicsőségére. Az alábbiakban a Luca féle blog bejegyzését olvashatják a témáról.
„Gondoltam, ha már Magyarországon kiemelten veszélyes, kipusztulást eredményező személynek számítok,
tekintettel arra, hogy pedagógusi végzettségem van, most kezdem el a második egyetemen a tanulmányaimat, és mindezt úgy van pofám művelni, hogy mellette még a személyi számom is 2-essel kezdődik, nemcsak az Állami Számvevőszéktől kérek bocsánatot iziben minden hozzám hasonló pimaszságokat elkövető nő nevében, de az egész országtól is.
Első körben hadd kérjek elnézést minden nő nevében, aki
ebben a félévben kezdi meg az első egyetemi képzését! Ha pedig esetleg hozzám hasonlóan már a másodikat, akkor nem is tudok mit mondani a szégyentől, csak megesküdni, hogy minél előbb igyekszünk megszüntetni az NMPK (Nők a Magyar Populáció Kipusztításáért) tagságunkat, és garantáljuk, hogy igyekszünk nem pedagógusi mestert végezni, hiszen tudjuk, hogy a mesterdiplomás pedagógus nőknél nincs nagyobb demográfiai kockázata senkinek ebben az országban! Mi, az NMPK tagjainak pedagógusai nagyon sajnáljuk, hogy elnőiesítettük ezt a szakmát!
Esküszünk pedig, hogy baromira próbáltuk vonzóvá tenni férfitársaink számára a pedagógusi hivatást, a kezdő 130 ezer forintos, majd 170 ezer forintos bérezést, a folyamatos plusz és kifizetetlen munkát, az állandó hihetetlenül felesleges adminisztrációt, sőt, a ránk rohadó intézmények falainak gótikus szépségét is próbáltuk átadni nekik, de egyszerűen nem sikerült.
Sajnáljuk!
Mi, az NMPK tagjai esküszünk, hogy szégyelljük magunkat azért is, mert még nem vagyunk eléggé átnevelve ahhoz, hogy az életcélunk semmi más ne legyen, mint világra hozni még egy magyart! Ha pedig igazán jó hitellehetőségekkel szeretnénk bővíteni kiadásaink palettáit, nem egyet, hanem legalább hármat! Szívből reméljük, hogy egyszer felérünk ehhez a nemes és hazafias gondolkodáshoz, és félre tudjuk tenni azokat a jelentéktelen aggályainkat a szüléssel kapcsolatban, minthogy magyar fizetésből magunkat se tudjuk normálisan eltartani, hogy hiteltörlesztés mellett csak álom a Zewa WC papír, vagy, hogy a születendő gyermekünknek garantáltan nem tudunk majd félretenni a jövőjének elindításához, hiszen még magunknak sem tudtunk soha.
Mi, az NMPK tagjai esküszünk, hogy a fenti pitiáner szar indokok háttérbeszorítása mellett igyekszünk elsajátítani 9 hónap alatt az ütemezett szülés képességét, tekintettel arra, hogy már lassan nem marad magyar kórház, ahol ne csak megadott napokon és idősávban lehetne elérhető a szülési szolgáltatás.
Megígérjük, hogy addig visszatartjuk a születendő CSOK-, vagy honbabánk érkezését,
amíg talál a kórház egy olyan orvost, aki még nem külföldön van négyszer ennyi fizetésért, és azt is megígérjük, hogy a nonszensz magyar fizetések mellett valahogy beszerzünk egy kórházi ágyat is a kisdiszkontban, hiszen már lassan azt is vinni kell magunkkal akkor, ha kórházban szeretnénk lopni a napot.
Mi, az NMPK tagjai esküszünk, hogy innentől a szülés mellett egyetlen életcélunk az lesz, hogy mi minél tanulatlanabbak és kiszolgáltatottabbak legyünk nemcsak az ország versenyképessége, de hímnemű párunk, jó esetben férjurunk boldogsága és fejlődése érdekében is.
Mindegy, hogy a tudás erő, hogy a tudás lehetőség, és hogy a tudás esély: mi minderről zokszó nélkül lemondunk párunk, férjurunk, születendő – jó esetben – fiunk javára. Hiszen mi nem vagyunk másban érdekeltek (a szülés mellett persze), csak abban, hogy a férfiak körülöttünk mind jól teljesítsenek és sikeresek legyenek, és az ország rendje ezáltal végre, sok-sok elpazarolt, nők által visszatartott év után helyre állhasson.
Magyarország kormánya minket úgy segéljen!”
(Képünk illusztráció)
- Tarjányi Péter: egy átlagos szombat….Megosztás Tarjányi Péter biztonságpolitikai szakértő kilépve a világban történő és hazánkra nézve fontos történések elemzéséből, a rá jellemző irónia eszközéhez nyúlt, amikor szombaton közösségi oldala bejegyzését írta. Egy átlagos szombat?… Elon Musk eladta az X-et…45 milliárd dollárért…pont ennyi van nálam… Orbán Viktor miniszterelnököt továbbra is foglalkoztatják a zebrák, most az Állatorvostudományi Egyetem diákjaival beszélgetett róluk.… További információ: Tarjányi Péter: egy átlagos szombat….
- Havas Henrik leleplezte a Nemzeti Sport hazugságátMegosztás Havas Henrikről köztudott, hogy nem az elvtelen dicséret, éppen ellenkezőleg, a kíméletlen (szó szerint) kritika embere. Péntek esti posztjában a Nemzeti Sport „Öt éve bénította meg a világot a koronavírus-járvány” című cikke hazug állítására hívta fel a figyelmet. „Be kellene fejezni a hazudozást Puhl Sándor tragikus halála kapcsán! A Nemzeti Sport mai, március 28-i,… További információ: Havas Henrik leleplezte a Nemzeti Sport hazugságát
- Vám – háború – Van rendszer a trump-i őrületben?Megosztás Én biz’isten, nem tudom, Trumpnak ez mire jó, de szerintem ő sem tudja. Kormánykörökben ez nem olyan szokatlan, a baj csak az, hogy az Egyesült Államok elnöke alighanem a világ leghatalmasabb embere, ott csücsül egy rakás atomfegyveren, és ő az amerikai hadsereg főparancsnoka. Azért ez elég aggasztó helyzet. Pillanatnyilag a vámokon összevész az egész… További információ: Vám – háború – Van rendszer a trump-i őrületben?
- Juszt: 477 millió eurónyi, azaz 191 milliárd forint bírságot halmozott fel nekünk OrbánMegosztás Ahogy a múltban, úgy manapság sem kifizetődő dolog felkerülni Juszt László célszemélyeinek listájára. Ha valaki, vagy valami beküzdi magát a névsorba, biztos lehet afelől, hogy az egykori televíziós mindig rajta tartja a szemét és azonnal reagál. Alább 2025 12. hete fontosnak ítélt kérdéseit olvashatják tollából. Az esztendő 12. hetében, március végén már 477 millió eurónyi, azaz 191 milliárd… További információ: Juszt: 477 millió eurónyi, azaz 191 milliárd forint bírságot halmozott fel nekünk Orbán
- Leleplezés: Vágó István és Ábrahám Róbert kapcsolata a valóságbanMegosztás Perintfalvi Rita író, lelkész közösségi oldalán közölt fontos posztjából kiderül, hogy mi az igazság abból, amit Ábrahám Róbert állít Vágó Istvánnal való kapcsolatáról. Az információ Vágó Judittól, vagyis első kézből olvasható. „Fontos leleplezés, add tovább! Ma beszélgettem Vágó Judittal, Vágó István özvegyével és a szó hamar a politikára terelődött, aztán előkerült Ábrahám Róbert neve… További információ: Leleplezés: Vágó István és Ábrahám Róbert kapcsolata a valóságban
Szerző
1 Comments
Leave a Reply
Leave a Reply
Friss
- Tarjányi Péter: egy átlagos szombat….
- Magyar Péter szombat reggeli (nagyon is valószínű) összeesküvés elmélete + egy kis Hadházy
- Erre gondolt, miniszterelnök úr? -‘Áttelt poloska’ támadta meg Balatonalmádi jegyzőjét
- Lázár-tesztember szájával arról ‘érdeklődik’ a regnáló, hogy mit szólna a nép a halálbüntetés bevezetéséhez
- Orbán szerint van, amiben még Gáspár Győző is okosabb nála – Csak nem érik egy újabb miniszterelnök-tanácsadói fizetni valónk?
- Havas Henrik leleplezte a Nemzeti Sport hazugságát
- Ne feledje, vasárnap óraátállítás – Jön a nyári időszámítás
- A hűség 3 csillagjegye
- Vám – háború – Van rendszer a trump-i őrületben?
- ‘Vegyétek már végre észre, hogy ez nem arról szól, ki tud messzebb pisilni!’ – Hozzászólói vélemények Nagy Ervin Karácsonynak szánt beszólásáról
iporn.win/video/xxxitem3KmQwKLomFP14
2024.08.27 03:16 at 03:16
Simply wnt too say yolur artile iss as surprising.
Thhe learness ffor yur post iis simply coo aand thaat i caan assume yyou are an expeet on this subject.
Well withh youhr permissikon allow me too grrasp your feed to
keep up too dage with imminent post. Thank yyou onee
million annd pleas krep uup thhe gratifying work.