Kerítésen innen
70.- forint/magyar kopf – Krausz Gábor segítséget kér

Krausz Gábor ezúttal fantasztikusan jó cél érdekében „használja” ismertségét. A Séfek séfe egyik ítésze közösségi oldalán tette közzé felhívását, melyben egy 9 éves hős kisfiú gyógyulására gyűjtenek pénzt. Krausz mindent megtesz, hogy minél több emberhez eljusson Mirkó szívszorító története és, hogy összegyűljön a pénz a kisfiú génterápiájára.
70.- forint…., egy zsemle ára – olcsó helyen….
„Mirkó történetével talán már találkoztatok, ő egy 9 éves hős akinek egy nagyon súlyos betegsége van, de lehetséges a gyógyulása. Dubaiban egy génterápia segíthet, de ez 1 milliárd forintba kerül. Az idő sajnos sürget, de korábban is sikerült másoknak segíteni az összefogás erejével. Miért is ne sikerülne újra. Segítsen mindenki úgy ahogy módjában áll. 15.000.000 magyar…. 70ft fejenként. Így már nem tűnik soknak igaz? Osszátok meg minél többen kérlek, segítsünk Mirkónak „
-írta Krausz. Azt már csak mi tesszük hozzá, hogy
aki megteheti, ne álljon meg 70.- forintnál!
<<< Olvassa cikkeinket a Facebookon és a Google hírei között is! >>>
Az alapítványról: „Csak élni szeretnék, mint ti”
A Mirkóval legyőzzük a Duchennet Alapítvány weboldalán olvasható, hogy Mirkó édesanyja, Tímea álmodta meg, hogy támogassa fiát a kezelések és terápiák finanszírozásában. Korlátozott anyagi forrásaival Tímea rendíthetetlenül dolgozik azon, hogy Mirkó számára a legjobb ellátást biztosítsa, miközben felhívja a figyelmet a Duchenne-i izomdisztrófiára.
„Mirkó egy 9 éves kisfiú, akit 2021-ben diagnosztizáltak Duchenne-féle izomsorvadással. Ez a súlyos genetikai betegség fokozatos izomgyengülést és -leépülést okoz, jelentősen befolyásolva az életminőségét. A nehézségek ellenére Mirkó bátor és pozitív kisfiú maradt, aki kitartásával mindenkit inspirál maga körül. A diagnózis óta Mirkó családja, édesanyja, Tímea vezetésével fáradhatatlanul dolgozik azon, hogy a legjobb ellátást biztosítsák számára. Ez magában foglalja a rendszeres gyógytornát, gyógyszereket és egyéb szükséges kezeléseket, amelyek lassítják az állapotának romlását. A költségek azonban jelentősek, és a család a nagylelkű adományozók támogatására támaszkodik, hogy továbbra is finanszírozni tudják Mirkó orvosi szükségleteit.
Mirkó története a reményről és az elszántságról szól. Tímea létrehozta a „Mirkóval legyőzzük a Duchennet Alapítványt”, hogy összegyűjtse a szükséges forrásokat Mirkó kezeléseihez, és hogy még inkább felhívja a figyelmet a Duchenne-féle izomsorvadásban szenvedő gyermekekre. Az Ön támogatásával megadhatjuk Mirkónak azt az esélyt, amit mindannyian megérdemelünk: egy fényesebb jövőt, tele lehetőségekkel, amely nemcsak Mirkó, hanem más hasonló sorsú gyermekek számára is reményt ad….”
Szerző
Friss
- Mészáros Lőrinc kondenzcsíkja magáért beszél
- A valósághajlítók és fiatalok találkozása Tusványoson
- Buszbérbeadók, ne izguljatok, ‘lesz Békemenet, akár 2 is!’
- Panyi Szabolcs: Bayer Zsolt mégiscsak a mi kutyánk kölke, Magyarországról való kitiltás nélkül ‘gyűlöletbeszélhet’?
- Tusványos 2025 – Punnany Massif – Népszabadságos póló – áthúzott KDNP-logó
- Közlöny van róla: nyomkövetőt kaphatnak a kormány külföldi vendégei ellen tüntetők
- Ki ne hagyd! Hétvégi szerelmi horoszkóp az év 30. hétvégéjére!
- 2025 Tusványos – Margaret Island koncert – Lábas Viki – szivárvány zászló
- Orbán nem a ‘faluvégi kurta kocsmában’, hanem magyar miniszterelnökként: ‘olyan még nem volt a világon, hogy 24 óra alatt egy ország két VB döntőt is elveszítsen’
- Majka nincs egyedül, egy közel sem teljes összeállítás a szponzorukat vesztett művészekről