Kerítésen innen
HÉV-vel jár, akkor nem árt ha tudja
Karbantartás miatt szombaton és vasárnap a H8-as HÉV rövidített útvonalon, csak az Örs vezér tere és Kerepes között jár, a kimaradó szakaszon a H8-as, a H8E és a H8SZ pótlóbuszokkal lehet utazni – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) csütörtökön az MTI-vel.
Pótlóbusz
A H8-as pótlóbusz Kerepes és Gödöllő között, Szilasliget és Mogyoród érintésével, de Mogyoród és Gödöllő között az M3-as autópályán jár, Gödöllő, Erzsébet park megállóhelyet nem érinti.
A H8E pótlóbusz Kerepes és Gödöllő között, de Szilasliget és Mogyoród érintése nélkül, a 3-as főúton, Gödöllő, Erzsébet park megállóhely érintésével közlekedik, a H8SZ jelzéssel teljes üzemidőben pótlóbusz jár Mogyoród és Szentjakab között – írták.
A BKK közölte azt is, hogy július 11-től 14-ig esténként a H8-as és a H9-es HÉV szerelvényei a megszokottól eltérő rend szerint közlekednek.
Július 11-én és 12-én 21.20 után a H8-as HÉV Rákosfalvánál, Nagyiccénél, Sashalomnál, Mátyásföld, repülőtérnél, Mátyásföld, Imre utcánál és Mátyásföld alsónál mindkét irányban az Örs vezér tere irányú peronnál áll meg. A H9-es HÉV rövidített útvonalon, csak Cinkota és Csömör között jár majd.
A kimaradó szakaszon a H8-as HÉV-vel lehet utazni
A kommüniké szerint július 13-án és 14-én 21.20 után a H8-as HÉV Mátyásföld alsónál, Mátyásföld, Imre utcánál, Mátyásföld, repülőtérnél, Sashalomnál, Nagyiccénél és Rákosfalvánál mindkét irányban a Gödöllő irányú peronnál áll meg. A H9-es HÉV akkor is rövidített útvonalon, csak Cinkota és Csömör között jár, a kimaradó szakaszonon a H8-as HÉV-vel lehet utazni.
A BKK közölte, a 992-es autóbusz terelt útvonalon közlekedik a július 9-ről 10-re virradó éjszaka, nem érinti Szilasliget, Kemping és EGIS-telep (Szentjakab H) megállóhelyeket.
A hétvégi változások, illetve a négy napig érvényes hétköznap esti forgalmi rend a mav-hev.hu oldalon olvasható részletesen.
A BKK az utazások megtervezéséhez a BudapestGO alkalmazást ajánlja.
Szerző
Friss
- Parlamenti államtitkár: ‘Brüsszel Péter’ és Kollár Kinga küldte ide a LIBE bizottságot – Lánczi Tamás ráerősítésével
- Nem csak Bohár ‘lódít’, Orbán Viktortól sem áll távol a ‘nagyotmondás’ – most sem….
- A legerősebb demokrácia, avagy mi már Trump voltunk, amikor Trump még nem is volt
- Ha járna-kelne, vagy vásárolgatna a hosszú hétvégén – Húsvéti erősítéssel készül a MÁV-csoport
- Magyar Péter Bohár Dánielnek: vége van, elvtársak. Vége van
- Lemondott a Hadházy-féle hídfoglalást engedélyező kúriai bíró – Sztálin elvtárs kéjesen nyújtózik egyet odalent
- Billegő időjárás előrejelzés húsvétra
- Hagyj abba mindent, eljött a horoszkóp-idő! – 5 csillagjegy kivételes húsvéti hétvégére számíthat
- Rogán Antalnak eljött Amerika – Lekerült a szankciós listáról
- Gábor György: a NER elnevezésű commedia dell’arte állandó karaktereinek ragyogó példája Tiborcz István