Budapesti hétköznapok
Toborzó az Orbán-beszédre – Semmit a véletlenre?
Nagy bajban lehet a Fidesz, ha az október 23-ai Orbán-beszéd fogadtatásáért felelős csapat, már nem éri be az ingyen buszoztatással, biztos, ami biztos még SMS toborzásba is kezdett.
Gyertek!!!!!!
A hvg figyelmét hívták fel olvasói közül többen is az alábbi SMS üzenetre, amiről nem tudni milyen felhatalmazással és ki által létrehozott címjegyzék adatbázisban szereplők kapnak meg:
„Emlékezzünk közösen 1956 hőseire! Találkozzunk október 23-án, szerdán 10:30-kor Budapesten, a Millenárison. Beszédet mond Orbán Viktor. Add tovább! Fidesz.”
Annál inkább érdekes ez a lasszóval fogó módszer, hiszen Orbán Viktor hosszú évek óta először mond október 23-ai beszédet a fővárosban, tehát az ember joggal hihetné, hogy az érdeklődök minden különösebb szervezés nélkül is megtöltenek egy nem túl nagy helyszínt, és mégis.
Kövesd cikkeinket a Google Hírek-en!
Lesz ott még minden (is)
„Véletlenül” éppen ezt az időpontot és helyszínt találta a legalkalmasabbnak az Országos Vízügyi Főigazgatóság is, hogy egy ingyenes családinap keretében köszönetet mondjon az árvízvédelemben résztvett dolgozóink.
Magyar út
Ezzel párhuzamosan szervezi -a Facebookon is- a maga megemlékezését a TISZA párt és Magyar Péter, akik vonulásra, Bem tértől Széna térig, is készülnek a felszólalásokon túl.
Szerző
További cikkek olvasása a szerzőtől, a nevére kattintva.
Friss
- Tarjányi Péter: ez nem a mi háborúnk? Akkor ez nem is a mi békénk lesz….
- Bruck András: a gonoszság ellenanyaga
- A színek ünnepe – Pride rendezvények Európa-szerte 2025 nyarán
- Tényleg zsoldosok? – Antall Józsfeftől, Orbán Viktoron át, Magyar Péterig
- … és a Pintér-Takács-református egyház trió nem szégyelli magát….: a Bethesda Gyermekkórház 40 millió forintért indított gyűjtést
- Júliusi horoszkóp, fókuszban a két legfontosabbal: család és egészség – Vedd észre és élj a lehetőséggel!
- Domokos László -a kormány Budapest-átvilágítója- csapatát egy szabadon felhasználható szabványfotón mutatta be
- Tuzson Bence a diplomáciai etikett új fejezetét nyitotta meg: rendre utasít, figyelmeztet és ha szükséges, megint
- Júliusi horoszkóp – Változások és lehetőségek pénzügyekben és szerelemben
- Kormány-mézesmadzag: lehet, hogy emelik a köztisztviselők bérét – Ez kicsit olyan, mint amikor az volt a hír, hogy időben jön a nyugdíj