Bulvár
A Fidesz élő legenda-lesen, vagy fordítva?
Nem értem, mi abban a „bóni”, ha egykor volt szakmájukban sikeres emberek őszülő tincsekkel beállnak pártkatonának. Mert ugye az logikus, ha a ma „celebjei” más képességük nem lévén abból akarnak illó népszerűségre szert tenni, hogy az éppen hatalmát megtartani akaró párt katonáinak szolgálnak biodíszletül, na de aki egyszer már volt valaki…..
Élő legendák árnyékában….
Az egész úgy kezdődött, hogy Szentkirályi és a „skacok” délelőtt magányosnak mondható piknikkel kezdte a Városligetben, majd, hogy „érdeklődő sokadalomnak tűnő” képekért átvándoroltak az átöltözött főszereplővel az élen a Tabánba, ahol az ingyenes koncertnek köszönhetően sokan voltak.
A fantasztikus hangú énekes, Deák Bill Gyula, a ” legfeketébb hangú” zenei ikon, akinek sok megpróbáltatáson kellett keresztülmennie életében 2024 májusának első napján több kampányoló fideszes közösségi oldalán is feltűnt, mint lelkes támogató. Először Szentkirályi Alexandra kapta el -vagy fogadta örömmel megkeresését, nem tudni- és az őt árnyékként követő fotós meg is örökítette az utókornak:
fotó: Sz. A. facebook oldala
Ide beficcent még egy „bikinis” kép is :
fotó: Sz. A. facebook oldala
…és:
fotó: Sz. A. facebook oldala
Kisvártatva megjelent a másik „elvtárs” is a zenész árnyékában:
„Egy élő legendával – Deák Bill Gyula, Tabán”
Csak úgy….
Lehet abban valami, hogy a jó Gyulának egyáltalán nincs ellenére a fidesz-politikussal valló bájolgás, hiszen 75. születésapja alkalmából Nagy János úgy érezte, hogy jó alkalom ez „meglovaglásra” és like-gyűjtésre, így közösségi oldalán emlékezett meg a zenészről egy közös képpel:
Szerző
Friss
- Kocsis Máté -akit Fidesz frakcióvezető minőségben tartunk el- felnyitotta dossziéját…
- A Tiszások átvállalják a Kölcsey kirúgott tanárainak perköltségét – tudatta Magyar Péter
- Orbán Viktor születésnapjára – Rendhagyó köszöntő
- Magyar György: a kormány csődbe akarja vinni a fővárost?
- Hétvégi horoszkóp – Belső hangok, külső jelek
- Közlöny van róla: mindenki „Nyunyókája”, Müller Cecília leteszi a lantot
- 2025, Magyarország: megtámadták a BKK egyik női munkatársát a Blahán, senki nem segített neki
- Orbán-Pintér urak! Ezt tényleg nem látták jönni, vagy csak tettek rá? – Frissítve!
- Magyar György: nem babra megy a játék
- Pottyondy Edina: gumicsontok, mi?! Ühümm, persze….