Connect with us

Bulvár

Amit Hadházy Ákos a Rogánnéknak, Matolcsynénak és Orbán Ráhelnek köszönhet….

Abszurdisztán: lélegeztetőgépre gyűjt az Országos Mentőszolgálat Alapítvány
Megosztás

„Megfagy” kategória, ha abba az irányba kezd el gondolkodni a T. Olvasó, hogy Hadházy képviselő ahhoz kapott muníciót a hölgyektől, hogyhová menjen színházba, hogy milyen könybet érdemes megvásárolni, hogy hová menjen, ha jutányos áron akarja megúszni a hétvégi bevásárlást, viszont van egy szegmense az életnek, amiben felülmúlhatatlan a hölgyek tudása és ismeretanyaga.

A „szak”, amit mindhárman elvégeztek….

„Mindennapi luxi: megmutatom Matolcsyné gagyibb táskáit is.

Ugye nem lehet minden nap 8-10 milliós Hermes Birkinnel villogni (abból minimum négy van neki). Nyilván vannak szürke hétköznapok, amikor elég a 3-5 milliós Chanel, Dior vagy Hermes Kelly tasi (az árakat nem könnyű belőni, mert ezek a használt piacon inkább drágábbak, mint új korukban, egy-egy ritkább darabra ez különösen igaz).

Bónuszként mutatok a hölgyön egy 800 ezres papucsot is. Remélem, ezt a posztot olvassa Skrabski Fruzsina konzervatív ideológus, Novák Katalin volt tanácsadója is, aki kiírta pár napja, hogy ha én nem lennék, nem ismerné a luxusmárkákat.

Nos, ha nem lennének Rogánnék, Matolcsyné és Orbán Ráhel, én sem ismerném ezeket. Bevallom, el sem tudtam képzelni, hogy ennyiért is árulnak táskákat. Mondjuk nem is hiányzott ez a tudás”

-írta Hadházy képviselő.

<< Olvassa cikkeinket a Facebookon, az Instagramon, a Linkedinen, a Truth-on és a Google hírei között is! >>

A hozzászólásokból…

„És ezek csak a táskák, mennyibe kerülhetnek a ruhák, a fehérneműik, a cipőik, kabát, parfűm, pipere dolgaik, az ékszereik, a lakberendezéseik stb … A táskák csak a jéghegy csúcsa, ami a jéghegy alatt van na az még drágább. Mert a kozmetikus, a fodrász, a bőrszabász, a masszázs, a magán edző , a manikűr, a szempilla stb mind mind rengeteg pénzbe kerül.”

„Nem értem, hogy ha köztudott, hogy törvénytelen módon jutottak a vagyonukhoz és bizonyíték is van erre, akkor miért vannak még szabadlábon?”

„Ilyen amikor az emb(n)er lánya a Szex és New York-on szocializálódik. Bár érdekes, hogy stílust még így sem sikerült abszolválni. Mert hát hiába a pénz, egyéniséget, stílust, kisugárzást nem árul egyetlen divatház sem.”

„Én meg gyűjtöm Pennys pontokat, hogy tudják venni egy táskát!”

„Basszus… Én meg nem veszek málnát, mert 4000Ft/kg…”

„Ilyenkor mindig eszembe jut Márkus László, amikor szétszedte a fotelt.”

„A Bethesda gyermekkórház közben kisbuszra gyűjt a beteg gyerekek szállítására, mert arra nem jutott. A NER-nél ezek a prioritások meg a gyerekvédelem.”

„Ezeket az embereket nem zárnám börtönbe, az nem lenne méltó büntetés. Leköltöztetném őket egy faluba, ahol semmi sincs (posta, gyógyszertár, tömegközlekedés, bank automata…) – hisz az ő érdemük, hogy nincs – egy nádfedeles, komfort nélküli, egy szobás házikóba, minimál nyugdíjnyi juttatással. Na, az lenne az igazi büntetés. Megtudnák végre, sokan hogyan élnek.”

Csak úgy….

Szerző