Tartalékos, mégis erős magyar csapat szerepel Belgrádban

Több komoly hiányzója is lesz a magyar birkózó-válogatottnak a belgrádi egyéni világkupa-versenyen, ennek ellenére több éremesélyes sportoló is indul a szerb fővárosban. A magyar szövetség tájékoztatása szerint a december 12. és 20. között sorra kerülő viadalon a négy magyar olimpiai kvótás közül három, a 2013-as világbajnok Sas

Tovább
Korpási Bálint bronzérmes 72 kilóban

Korpási Bálint bronzérmet nyert a kötöttfogásúak 72 kilogrammos kategóriájában vasárnap a nur-szultani birkózó-világbajnokságon. A BVSC vb- és Eb-győztese szombaton csalódottan zárta a napot, mert két sima győzelem után az elődöntőben – saját bevallása szerint egy buta hiba miatt – technikai tussal kikapott az orosz Abujazid Man

Tovább
Világbajnok Bácsi Péter!

Bácsi Péter komoly hátrányból fordítva, a bírókkal is megküzdve világbajnoki címet szerzett a kötöttfogásúak 82 kilogrammos kategóriájában a birkózó-vb-n.