Kerítésen innen
Döntés a bicskei gyermekotthon pedofil igazgatójának szabadlábra helyezéséről
V. Jánost folytatólagosan elkövetett szexuális erőszak (pedofília) miatt 2019-ben jogerősen 8 év fegyházbüntetésre ítélték azzal, hogy a büntetés kétharmad részének kitöltése után bocsátható feltételes szabadságra. Két évvel később, 2021-ben kényszerítés hatósági eljárásban miatt ítélték el ismét, amiért két év három hónap börtönt kapott, mert helyettesével, K. Endrével igyekezett eltussolni a szörnyű tetteit.
Nincs kegyelem
Az ország hetek óta a V. János tettét leplezni próbáló helyettese K. Endre kegyelmi ügyétől, amibe több kormányzati vezető is belebukott hangos. Ilyen légkörben az egyetlen várható döntés született ma a bíróságon.
Szabadlábra helyezés elutasítva
A Fővárosi Törvényszék büntetés-végrehajtási bírája a 2024. február 29-én megtartott meghallgatás eredményeként nem bocsátotta feltételes szabadságra a volt gyermekotthoni igazgatót. A büntetés-végrehajtási bíró a meghallgatás, valamint a rendelkezésére álló iratok alapján döntött abban a kérdésben, hogy az elítélt feltételes szabadságra bocsátható-e. Mindezek alapján úgy ítélte meg, hogy az elítélt a törvényi előfeltételeknek nem felel meg, a büntetési célok maradéktalan érvényesülése érdekében továbbra sem bocsátható feltételes szabadságra. A végzést az ügyészség és az elítélt is tudomásul vette, így az jogerős”
– áll a törvényszék közleményében.
Forrás: Blikk.
Szerző
Friss
- Nagy márciusi horoszkóp – Senkit nem kímél, sem a jótól, sem a rossztól….
- Havasi Bertalanból lehet Orbán washingtoni kutakodója? – (kormány)Biztos állás…..
- Hihetelen, de megtörtént, sikeres tüntetést szerveztek a bírók
- Sztálin újjászületése – A bébi neve: D. Trump
- Vigyázz, kész, évértékelő!
- Magyar Péter: nem szeretném ellopni a showt a megfáradt TSZ-elnöktől
- Ön is érzi, amit Szánthó Miklós? ‘Végre ismét szabadon lélegezhetünk, mióta Donald Trump visszatért a Fehér Házba’
- Orbán nehéz szülése: mindannyian a dakoták kezében vagyunk…..
- Heil a karlendítés, ami még a patrióták frakcióvezetőjének is sok, csak Orbánéknak nem
- Élveznél egy izgalmas kalandot? – A márciusi horoszkóp pont ezt ígéri