Kultúra
Jessie J megénekeltette a kordonmászó rajongót
Dub FX közönségbarátkozása és szuperhangulatos koncertje után Jessie J robbantott egy nagyot a velencei EFOTT-on: interaktív showjával belopta magát a szívekbe. Az idei fesztiválra hatalmas az érdeklődés, a jegyek rekordszámban fogynak, a külföldi előadók közül szombaton Lost Frequencies, vasárnap pedig a Volbeat teszi fel az i-re a pontot.
Dub FX vitorlázik
A hazánkat köztudattan kedvelő ausztrál utcazenész, Dub FX vitorlázást követően imával és csikunggal (ősi kínai energiatorna) hangolódott a csütörtöki esti koncertre. „Párommal együtt minden nap meditálunk” – árulta el. Kiderült, hogy az egyetemisták által teremtett különleges hangulat mellett Dub FX különösen az EFOTT sokféle zenei stílusát kedveli, mert mint mondja, Ausztráliát sokkal inkább a tematikus fesztiválok jellemzik. A sztárallűröktől mentes zenész szívesen vegyül is el a tömegben még fellépés előtt, így az EFOTT-on bárki összefuthatott és beszélgethetett vele.
Anna & the Barbies
Az Anna & the Barbies Rauch Mymusic Arénabeli produkciója után Szabó Balázs Bandája és a Brains mellett a nagyszínpad sztárja Jessie J volt csütörtökön, aki meglepően közvetlen kapcsolatot tartott a közönséggel. Koncert közben többször beszélgetésbe elegyedett egy-egy rajongóval, sőt végül mikrofonját is átadta egy 23 éves lánynak, aki annyira élvezte a showt, hogy már a kordonon keresztül is megpróbált feljutni a színpadra!
Az EFOTT július 16-ig tart, és igazi élménydús hétvége vár még azokra, akik a buli mellett döntenek. A hazai előadók közül többek között a Wellhello, a Punnany Massif, a Kowalsky meg a Vega, a Halott Pénz, Majka&Curtis és Rúzsa Magdi érkezik nagyszínpadra, aki egyébként először jelenik meg az EFOTT-on. Vasárnap a rock jut vezető szerephez, ekkor zúzhatunk a Leander Kills, a Depresszió és a Tankcsapda koncertjeire, illetve ekkor találkozhatunk a dán Volbeattel is. Még nem késő csatlakozni a bulihoz!
Szerző
Friss
- Mégsem ma érkezik Budapestre az izraeli kormányfő – Változik a közlekedés rendje
- Politico: Musk visszavonul Trump mellőli kormányzópartneri pozíciójából
- Győzött Magyar Péter
- Az Orbán-Gáspár vice-szülő páros korlátozásba ütközhet, ha ‘gyereklátogatóba’ készül
- ‘Golyóálló mandátumot’ gyűjtene a kormány az oltásregisztrációs email-címekről
- ‘Mire várunk, miniszter úr?’ – érdeklődött 43 nap türelmi idő után Karácsony Gergely a témafelelős Lázár közszolgánál
- Lázárék vitára bocsátották, de nagy oddssal fogadható, hogy újabb gyorsforgalmi utak válnak fizetőssé
- Dr. Kunetz Zsombor: protokoll, amely a hiánygazdaság vezérelt passzív eutanáziára kényszeríti az orvosokat
- Semjén közszolgának kedden éjjel sem jött álom a szemére és ‘benyújtott’…
- Búcsú, meghalt a világsztár