Kerítésen innen
‘Ugyanekkora sikert kívánok a következő országgyűlési választáson’ – üzente egy hozzászóló Orbán valósághajlításához
Nem jött össze a magyar csoda, álom helyett lidércnyomást hozott a labdarúgó-válogatott 1001. mérkőzése: hiába a remek első fél óra, Marco Rossi együttese minden helyzetet kihagyott, majd három perc alatt az összecsapást is elbukta. A török válogatott végül a hazai 3–1-es sikere után a Puskás Arénában 3–0-ra nyert, és megérdemelten jutott fel a Nemzetek Ligája A divíziójába.
Orbán Viktor álomországa…
A miniszterelnök természetesen élőben drukkolt szotyit köpködve vasárnap este és nem zavartatva magát a meccs eredményétől, hagyta, hogy oldala kezelője az alábbi leiratot tegye közzé:
<<< Olvassa cikkeinket a Facebookon és a Google hírei között is! >>>
A hozzászólásokból…
„A vereség ellenére is szerethető ez a csapat, hajtottak, küzdöttek végig a fiúk!”
„Még több állami pénzt a fociba és még több stadiont!”
„Valaki szóljon neki hogy kiestek és neki is vége”
„Ez még a holdról is látszott!”
„Tapsolva járnak körbe, ünnepeltetve magukat a stadionban. Valaki szóljon már nekik, hogy nem mi nyertünk.”
„Jó meccs volt. Nem vesztettünk, csak nem nyertünk. Megengedtük a törököknek, hogy tovàbb menjenek. Ez volt a taktika. Semmi gond.”
„Ugyanekkora sikert kívánok a következő országgyűlési választáson a kormánykoalíciónak, mint amilyet most a 🇭🇺 válogatott el tudott érni az oszmánok ellen.”
„A lényeg, hogy ezek a falábúak nem fizetnek adót és gennyesre keresik magukat közpénzen… ezért a teljesítményért”
„A négy fal között kéne ezt a foci dolgot csinálni.”
„Tragédia történt Elnök Úr! Veszítettünk az időközin!”
„Ezt még a Fidesz-fanoknak is nehéz eladni sikerként…”
„Ez a meccs szimbolizálta az ország helyzetét!”
„Csak azért is támogassunk egy bukott sportot amiben teljesen ZS kategóriások vagyunk bravó.”
„Már majdnem jó….még kell párszáz milliárdot az adófizetők pénzéből a focira költeni és jó lesz..”
Szerző
Friss
- Magyar Péter Bohár Dánielnek: vége van, elvtársak. Vége van
- Lemondott a Hadházy-féle hídfoglalást engedélyező kúriai bíró – Sztálin elvtárs kéjesen nyújtózik egyet odalent
- Billegő időjárás előrejelzés húsvétra
- Hagyj abba mindent, eljött a horoszkóp-idő! – 5 csillagjegy kivételes húsvéti hétvégére számíthat
- Rogán Antalnak eljött Amerika – Lekerült a szankciós listáról
- Gábor György: a NER elnevezésű commedia dell’arte állandó karaktereinek ragyogó példája Tiborcz István
- A hülyeség megítélésének mértékegysége világszerte a választáson szerzett voks
- Épül a színpad, gyülekeznek a tüntetők az Erzsébet hídon – Kövesse velünk élőben!
- A zember férfi vagy nő
- A vagyonkezelő alapítvány megtette ‘kötelességét’, a vagyonkezelő alapítvány mehet?