Bulvár
Várjon az elalvással, ilyet még nem látott! Orbán-antré ló nélkül, amúgy „hátrafelé-huszárosan”
Aki azt hitte, hogy Tusványos nem tartogathat már cikit azelőtt, hogy a „nehézbombázók” megtartanák előadásukat és félmosollyal nyugtázták az ünnepélyes szippantóskocsi-átadást és az azt követő bohóckodást a Trump fülsérülésére hajazni próbáló szalvéta-akciót, azoknak érdemes még megnézni, mit találtak ki a sajtósai Orbán Viktornak.
A világot jelentő….
A magyar miniszterelnök csütörtök reggel beszámolt róla a közösségi oldalán, hogy hosszú napja lesz. Reggel még egy fontos kormányülést tartott, majd onnan igyekezett Tusnádfürdőre, ahol – a szokásokhoz hűen – idén is szombaton tart majd beszédet. Nem akármilyen belépővel érkezett a helyszínre a kormányfő. Napok óta -hangolnak a legények- tart a 33. Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor, amit a legtöbben csak Tusványosként emlegetnek.
A magyar miniszterelnök – a hagyományoknak megfelelően – idén is ellátogat az eseményre Tusnádfürdőre, ahol szombaton tart majd beszédet. A politikus csütörtök reggel osztotta meg a közösségi felületén, hogy ma indul Tusványosra, ám előtte még kormányülést tartottak:
„Reggel kormányülés, este irány Tusnádfürdő!”
Orbán-antré
Huszáros érkezés Tusnádfürdőre
– olvasható a Facebook-ra feltöltött kép mellett, amelyen huszársapkában a fején látható Orbán. A képre pedig a
„Megjöttek a fehérvári huszárok”
felirat olvasható.
…és aki mozgóképen csodálná meg:
Friss
- Mit érdemel az a Bohár, aki ‘sejtet’ és ezzel ‘mérgez’?
- Lázár: ‘a húsvéti nagytakarítás készen van, következhet a normalitás és a jólét programja!’
- Újabb ‘csurrant-cseppent’-sztori Tiborcz István -Orbán-vő- főszereplésével
- ‘Drága’ -a szó szoros értelmében!- Kollár Kinga! – 20 milliót feccölt a kormányprop. a lejáratására
- 6.700 milliónkba fájt a legutóbbi két nemzeti konzultáció – Mit tippel, mennyit égetnek el erre 2025-ben?
- ‘Szia Urak, megcsináltuk!’ – Lehallgatást gátló telefontok-ajánlás a Magyarországra utazó EP-delegációnak
- Varju: Orbán Viktor feltette magára az elé dobott kínai pórázt
- Akkora maflást kapott Schmidt Mária Juszt Lászlótól, hogy a fal adta a másikat
- 200 milliós pert nyertek úszók a magyar álam ellen
- Brüsszelben nem éri meg sunyinak lenni – EU-s vizsgálat Orbán Balázs MCC-jének cége ellen