Banánköztársaság
Viccelsz, hülyéskedsz? Uszulás, avagy egy fotó értelmezése pártalapon….
Javában zajlik az érettségi-cunami, a srácok küzdenek az „elemekkel”, számot adnak mindarról, amit eddig tanultak. Ezt teszik azok is, -habár messze nem „középiskolás fokon”, tisztelet a kivételnek- akik a közösségi oldalakon örömködnek, vagy kibuknak egy-egy bejegyzés, fotó ürügyén a buborékban, amit a poszt írója képvisel.
Javában zajlik az érettségi-cunami, a srácok küzdenek az „elemekkel”, számot adnak mindarról, amit eddig tanultak. Ezt teszik azok is, -habár messze nem „középiskolás fokon”, tisztelet a kivételnek- akik a közösségi oldalakon örömködnek, vagy kibuknak egy-egy bejegyzés, fotó ürügyén a buborékban, amit a poszt írója képvisel.
Nem gondolkodnak, nem kérdőjeleznek, uszulnak…..
A hír: kedd reggel a Momentum ismét kordont bontott a Karmelitánál. A kordonbontók azt mondták, hogy délutánig maradnak….
Több sem kellett a Megafon kiképzett és fizetésüket ezért kapó arcainak, elkezdték ekézni a véleménnyilvánítókat:
„Itt a tavasz! Mehetnének kapálni. De inkább itt szenved a Momentum.”
Aki megnézi a képet láthatja,
hogy Bohár Dániel -ugyan más megfontolásból- pontosan úgy, mint a demonstrálók, ott van a Várban, nem „kapál”, hanem azzal van elfoglalva, hogy „népét” a tüntetők és az ügy ellen hangolja. Mindennek ellenére követői így kommentelték a posztját:
„Ők akarna kormányt váltani???nem tudnak felmutatni semmit a zavart keltésen kívül mit is várhatnák tőlük remélem sokkal okosabbak leszünk szavazásnál”
Egy kis alig rejtett zsidózás is beficcent:
„Nem ismerik ezen eszközöket, de eszik az epret, rèpát, újhagymàt, spárgát, retket, stb. Kizàrólag marhahússal, kacsàval és maceszgombóccal. Rántott karaj is jó (de mennyire!), disznò húsból, ingyen és titokban!”
„Állítsák be öket dolgozni az építkezésen, legalább lenne haszon is abból amit csinálnak. Sok bohoc……”
„Ezeknek nincs munkahelyük ahol hasznosabban tőlthenék a napjaikat?”
„Ezek kapálni?!?!?! Szerinted Dani tudják hogy az mit jelent…?”
„Parasztoknak parasztok de a kapa nem a kezükbe van hanem a szajukbol lóg ki”
„Szemetet is szedhetnének! Szerintem azt sem tudják, mi a munka?!”
„Képviselői esküjüket megszegték. Azonnal el kell venni tőlük a mandátumot.”
„Hagy üljenek ott, hátha napszúrást kapnak, és akkor meglehet indokolni miért van baj az eszükkel, bár az napszúrás nélkül is minimális!!! Hiányolom Jakabot,Fegyőrt(lehet hogy a roller füröszti?) Jámbort stb.a parlament legnagyobb koponyáit!”
„Sok léhütő!A dollárért meg kell dolgozni!Szégyen ez az-” ellenzék”,inkább magyarok ellensége !”
„A kapálás munka lenne ez sokkal könyebb, és még le is fényképezik a “hősiességüket””
„Hát nagyon ráérnek az már biztos jól élnek a soros pénzből mocskosok”
„Nagyon ráérnek, dolgozni büdös. De ezektől a link eltartott szemetektől csak erre telik.”
„Csak rombolni tudnak. Ezek még nem építettek semmit, anarchisták!”
Konklúzió:
„Momentum = rákos daganat ! Szét kell roncsolni !!”
Tényleg ennyire egyszerű a nép-hülyítés?
Szerző
További cikkek olvasása a szerzőtől, a nevére kattintva.
Friss
- Menjek, vagy maradjak? – Munkahelyváltó-horoszkóp extrákkal
- Lázár János: nem lesz Pride az Andrássyn, a Puskásban, és a lovak érdekében remélem a Kincsem Parkban sem
- Magyar politikai gyilkosságok 1900-tól Jeszenszky Géza és felesége megtámadásáig
- Bruck Gábor: örülj, ha nincs igazad – különösen, ha Magyar Péterről van szó
- Nagy Márton kétszer 1 milliárd eurós -8.000 milliárd forintos- beruházást jelentett be: új repülőtér és gyorsvasút
- Budapest-Pride betiltva: ‘a belvárosi útvonalon nem garantálható, hogy 18 éven aluliak ne találkozhassanak a gyülekezési törvénnyel ellentétes magatartással’
- Jeszenszky Zsolt teóriája szerint a Sátán okolható az édesapja elleni merényletért és van ötlete, hogy ki(k) azok
- Esélylatolgatás – Mi várhat a Dobrev-féle Demokratikus Koalícióra
- Megkezdődött a vagyonkimentés – Osztaléklista: kik, mennyit, honnan
- Személyiségelemzés Mészáros Lőrincről a levele (?) alapján