Connect with us

Bulvár

‘Chanel és Dior ruhákat, Bulgari vagy Cartier ékszereket úgy lehet bérelni a jelmezkölcsönzőből, mint egy Superman vagy unikornis-gúnyát’?

'Chanel és Dior ruhákat, Bulgari vagy Cartier ékszereket úgy lehet bérelni a jelmezkölcsönzőből, mint egy Superman vagy unikornis-gúnyát'?
Megosztás

Szegény ember jelmezkölcsönzőből él…. Így lehet ezzel a Rogán család is, elvégre adniuk kell magukra, mégis csak egy uniós ország egyre csökkenő számú területének miniszteréről van szó, nem mehetnek trécselni külföldi kollégáikkal bármiben. Ekkor jött a nagy ötlet: jelmezkölcsönző.

Temu-cucc, vagy….

A csütörtöki Kormányinfón azt kérdezte a HVG Gulyás Gergelytől, hogy

nem tartja-e túlzásnak Rogán Antal feleségének 20-30 millió forintos ruháit és táskáit.

A miniszter azt mondta, hogy

megkérdezte erről Rogán Antalt, aki azt mondta, hazugság, hogy azok a feleségéé lennének.

Arra a kérdésre, hogy akkor bérelte, vagy lízingelte-e azokat, már nem tudott válaszolni Gulyás, azt tanácsolta,

kérdezzék meg magát a Miniszterelnöki Kabinetiroda vezetőjét.

Rogán hallgat….

Így tettek, azonban a konkrét kérdésekre, amiben arról érdeklődött a portál, hogy a luxuscikkek, miként kerültek Rogán Barbarához, nem kaptak választ. Helyette a Kormányzati Tájékoztatási Központ a hétvégén kiadott közleményét ajánlotta a figyelmükbe. Abban azt írták, hogy

„beindult a ki tud nagyobbat hazudni verseny az ellenzéknél. Először Magyar Péter vizionált zebrát és pánikszobát. Ma Hadházy Ákos hazudott egy jó nagyot. Hazugságokkal toboroz aktivistákat a Budapestet megbénító Pride hídfoglalásra. Hol a vége uraim? Még egy év van hátra a választásokig!”

A kérdés a kormányinfón azért vetődött fel, mert másfél hete érkeznek a hírek arról, hogy Rogán Antal felesége luxusban él. Hadházy Ákos előbb arról mutatott be képet, hogy Rogán Barbara egy gyémánttal kirakott krokodilbőr táskát hord – azt a HVG is bemutatta, hogy mennyire nehéz egy ilyen Birkinhez hozzájutni –, majd miután a miniszter erre azt válaszolta, hogy

„nagy bátorság egy kismamát ócsárolni”,

Hadházy pontosított:

tévedett, nem 30 millió forintos volt a táska, hanem 120 milliós, és ehhez jött még nagyjából 80 millió forint értékűre becsült ékszer.

…van máááás is!

A 444 pedig még egy fontos részletnek utánament a fényképeken, amelyeket Hadházy bemutatott: hogy azok pontosan hol készültek. Az olaszországi Positano egyik ötcsillagos szállodájában, a Le Sirenuse-ben, ahol

egy éjszaka a főszezonon kívül egymillió forint környékén van, főszezonban kétmillió forintba kerül.

Csak úgy….

Egy olvasat a Facebook-ról:

„Gulyás Geri szerint Rogánné ruhái és ékszerei nem Rogánné ruhái és ékszerei (ezt magától Tónitól tudja, aki egy autentikus hírforrás), bár nem tudok arról hogy Chanel és Dior ruhákat, Bulgari vagy Cartier ékszereket úgy lehetne bérelni a jelmezkölcsönzőből mint egy Superman vagy unikornis-gúnyát, bár ha úgy vesszük hogy ha a számla Tóni nevére szólt és ezért Rogánné ruhái-ékszerei pro forma Tóni tulajdonát képezik, akkor logikailag helyes a kijelentés, gondolom Tóni Hilfiger alsógatyáit meg Rogánné vette a nevére (hisz ő rendelte a Glamin kariajinak), életszerű. Bár abban van valami h úgy tűnik Tóninak az a hobbija hogy vesz egy 1.0-ás stock vidéki fruskát és felpimpeli implantokkal meg outfittel, mindenkinek kell szórakozás, Winter tanár meg mégse lehet akárki.

De nem az a baj h Geri kimondta h a fuxok nem Barbara Asszonyé (az előző csaj még többe volt nekünk), a baj az h Geri azt nem mondta ki hogy az MNB pénze nem a Matolcsy érdekköré, mégis náluk van, ehhez képest azzal hergelik a népet hogy merte a nyomozási bíró máshogy megítélni az elé vitt ügyet s nem tartóztatta le akit az ügyész szerint le kellett volna, de valahogy nincsen heti riport hogy a rendőrség hol tart az MNB hűtlen kezelési ügyében, lefoglalás, zár alá vétel miért nincs, pedig pl a kecskeméti egyetem pitlák 122 Mrd forintja sorsának mikénti megítélése azért nem igényel különösebb megfontolást, az egyetem kurátorait bátran meg lehetett volna már gyanúsítani.

De ilyenkor valahogy tojásokon lépked az ügyészség, és Németh Szilárd se kampányol letartóztatásért meg Viktor se hörög mint egy lányfuttatásból és kamatos pénzből 20 éves fekete Merdzsót hajtó gettókan hogy „hol a pénz”. Pedig bevallom a Matolcsy-kör pénzei sokkal jobban izgatnak minthogy mit visel egy rövid szavatossági idejű Barbie-baba, még ha el is lehet poénkodni hogy Tóni szankciós listáról levétele se halad valami fénysebességgel. Szóval Geri, beszéljünk az MNB- pénzről. Hol a pénz?

Szerző