Blogbazár
Havas Henrik: Jani sétál, méghozzá spontán
Mondtam, hogy nem nagyon nézegetek Facebook-oldalakat, miért kéne megnéznem éppen a Lázárét – kezdődik Havas Henrik posztja.
Megnéztem Lázár János Facebook-oldalát. Nekem eszembe se jutott volna, hogy megnézzem, de Ágnes azt mondta, hogy muszáj megnéznem, mert ilyet még nem láttam. Mondtam, hogy nem nagyon nézegetek Facebook-oldalakat, miért kéne megnéznem éppen a Lázárét – kezdődik Havas Henrik posztja.
Séta
Azt mondta, hogy azért, mert sétál. Kérdeztem, hogy mit csinál?
-Sétál.
-És hol sétál?- kérdeztem.
Azt mondta, hogy Pesten és Hódmezővásárhelyen. Mondtam, hogy a Blikkben már láttam, hogy sétál. Ágnes azt mondta, hogy az semmi, nézzem már meg, hogy hogyan sétál. Meg kell mondanom, hogy az egyik fotón egyáltalán nem sétál. A Lánchídnál szelfizik egy általam nem ismert férfival. Mondtam is az Ágnesnek, hogy lehet, hogy ezzel a pasassal volt annak idején Londonban. A másik képen tényleg sétál, otthon, Hódmezővásárhelyen, de azért azt nem értem, hogy miért kell azt alá írni, hogy a maga és a város egészsége érdekében szedi a lábait. Meg még az is oda van írva, hogy a fotót Nagy Attila, hódmezővásárhelyi lakos készítette.
Ez úgy történhetett, hogy a Jani meg az Attila együtt jártak iskolába, így aztán amikor a Jani felhívta az Attilát, hogy fényképezze már le, ahogy ő sétál, az Attila megkérdezte, hogy milyen beállításra gondol. A Jani azt mondta, hogy szó nem lehet beállításról, neki azt mondták, hogy a kép legyen spontán.
A szervező-zseni
A képeken:
- Jani sétál
- Jani mulat
- Jani, a vadász
- A címlapon: Jani, korunk Tartuffe-je
- ,,Laza” Jani
Kép: L.J. közösségi oldala
-Te éppen arra jártál, Attila – mondta Jani – és megláttad, hogy én spontán arra sétálok. Előkaptad a telefonodat, és már meg is volt a kép.
Az Attila azt mondta, hogy ő ezt érti, de megkérdezte, hogy ha ez az egész spontán, akkor hogy kerül a kép hozzád, Jani?
-Ezen még dolgozunk – mondta Jani.
Jani kapcsán én már egyszer említettem a Gajdics Ottó által nem ismert francia filozófust, a Bergsont, de miután a Lázár nevet beütöttem, előjött egy márciusi Facebook-bejegyzésem, amiben meglepő módon, együtt szerepel Lázár Jani (akit Tartuffe-höz hasonlítottam) egy Henri Bergson nevű francia filozófussal, akit nem, hogy Gajdics Ottó nem ismer, de ebben a sorsban osztozik vele a Magyar Nemzet című nyomtatvány összes munkatársa. Megkértem Ágnest, hogy tegye fel újra az említett bejegyzést, ezzel is előrébb lesz a miniszter.
Egyébként örülök, hogy Jani sétál. Vannak vélemények, miszerint sétálja ki magát, mert eljön az az idő, amikor csak napi egy órája lesz rá
-írta Havas Henrik.
(A teljes poszt itt olvasható)
Szerző
Friss
- Így tromfol Orbán, -ezúttal a miniszterelnök névrokona- az újdonsült dr.: ‘Ukrajna nevű probléma’
- Lech Wałęsa a lengyel Szolidaritás vezetője „elküldte gyufáért” Donald Trtumpot, amikor keményen kioktatta politikatörténetből
- Orbán Viktor: velőre fel! – Ez a pacák nem tud csatakiáltás nélkül még vacsorázni sem?
- ‘Deák Dániel már mehetsz képeket készíteni, hazamentek’ – kommentelték Magyar Péter szegedi ‘tízezrét’
- Alakszai főispán bepipult és sk. döntött: hazavihetik a szülők gyermeküket – Köszi TASZ és Partizán!
- Orbán Viktor -vagyis Ön, meg mi mindannyian- megmenti a Haladás VSE-t – Ha saját számlájáról teszi, akkor bocsesz….
- L. Ritók Nóra: pedagógus továbbképzés – átverés, vagy pénzlenyúlás?
- Nagy Márton szerint, ha már árstop, akkor legyen kövér – A bank a soros?
- 2025-ben 3836 milliárd forintot kell a kormánynak kamatokra kifizetni – Mire jut ennyivel kevesebb?
- Ki hívott, vajon ez miért fontos manapság?