Kerítésen innen
Lehet a pénztárhoz fáradni Gönczi úr kérem – A kormánypárti „újságírás” diszkrét bája

Aki velünk van mint például Gönczi Gábor, annak lehet a pénztárhoz fáradni, aki nem annak coki, ilyen egyszerű a kormány és környéke filozófiája a támogatásról, az osztogatásról. A TV2 híradósa pedig derekasan megdolgozik nap mint, mint nap a pénzünkért.

Van az a pénz
55 millió forint támogatást ítéltek meg tavaly az ukrajnai orosz invázió miatt létrehozott krízisalapból a Gönczi Gábor és felesége tulajdonában álló vállalkozásnak- vette észre a 24.hu.
Az Európai Bizottság adatbázisában közzétett támogatás érdekessége, hogy a Gönczi házaspár cége még nem is létezett a 2022. február 24-én kitört orosz-ukrán háború idején. A társaságot csak a harcok megindulása után három hónappal alapították meg, így váratlan gazdasági hátrány biztosan nem érhette a háború miatt. Holott az EU által jóváhagyott támogatási forma esetében a
„támogatás odaítélése előtt a kedvezményezett vállalkozások kötelesek voltak nyilatkozatot tenni a háború okozta válság működésükre gyakorolt negatív hatásáról.”
-írja a portál.
A televíziós ugyanakkor állítja, nem kapott támogatást, csak hitelt igényelt, amit végül nem is vett fel, és fogalma sincs arról, miért sorolták be a 442 milliárdos orosz-ukrán háborús krízisalap támogatottjai közé.
<<< Olvassa cikkeinket a Facebookon és a Google hírei között is! >>>
A papír mindent elbír?
A portál által a minisztériumnak feltett kérdések ugyan nem válaszoltak, ám az Európai Bizottság magyar támogatási adatbázisában valaki jelzés nélkül átírta a házaspár cégének támogatási adatait.
Ilyen egyszer (agyú) lenne a megoldás?
Szerző
Friss
- Bruck András: elváltak haragos útjaik
- Nem egyszerű manapság Tiborcznak lenni….
- Újabb ‘saját láb’ nőtt az Orbán-lány és Tiborcz-vő ‘házatáján’
- Az új Rajk-per elé…
- Péntek a Ferenciek terénél a TEK -kormány?- miatt ült dugóban az arra autózó, méghozzá az ukránokkal vívott kémháború okán
- Történelmi fintor
- Akar ‘presszózkodni az értékteremtés konzervatív formáját egy, a következő generációknak is vonzó módon és helyen’ – Az MCC segít!
- Bencsik András Önről, ha nem Fidesz-szavazó: ‘….falkákba verődve okádanak savat, bármerre is járnak az online térben…’
- ‘Mi a búbánatnak kell még történnie határokon innen és határokon túl, hogy végre kinyíljanak a szemek?’
- Magyar Péter: ‘az az igazság, hogy a Karmelitában sokan már nem ennek a kormánynak szurkolnak’