Kerítésen innen
„Hülyék ezek a migráncsok, hogy a laza és gyors kerítésátvágás helyett megszakadásig ásnak a védmű tövében?”

„Nem politizálok, mert még megszólnak, de ez az alagútásós sztori a határon, na ez megcsiklandozta a fantáziámat” – írta közösségi oldalán Vivyan Fable, akinek méltán sikeres regényeiben a csak rá jellemző módon keveri a karakter- és helyzetkomikumot a nyelvi humorral.

Mint arról a Városi Kurír is beszámolt, éber határőrök lefüleltek egy alagutat, amiről a kormánymédia úgy számolt be, hogy
Az illegális migránsok módszerei egyre ravaszabbak: próbálnak átmászni a kerítésen, átvágni azt, de a rendőrök találtak már két, kézi erővel kiásott, belső támasztószerkezet nélküli alagutat is, amelyek nemcsak készítőikre, de a használóikra is életveszélyesek voltak.
„A járatokat a déli határszakaszon szolgálatot ellátó járőrök a Csongrád megyei Ásotthalom és a Bács-Kiskun megyei Csikéria térségében fedezték fel. A 34 méter hosszú ásotthalmi alagútnál 44 illegális migránst tartóztattak fel, míg a körülbelül 22 méteres csikériai járatnál eddig még valószínűleg senki nem tudott átjönni, a rendőrök még előtte felfedezték.”

fotó: MTI
„Tegnap óta ezen röhögök…
Nem politizálok, mert még megszólnak, de ez az alagútásós sztori a határon, na ez megcsiklandozta a fantáziámat.
Tegnap óta ezen röhögök. Jönnek a menekült mandrók, átcipelik a tengeren az ásót, lapátot (azokkal eveztek, nyilván), és pont akkora alagutat ásnak, amely átvezet a kerítés innenső oldaláról a túlsóra, és a rengeteg kimunkált földet, valamint a szaporán áskáló migráncsokat senki nem veszi észre, csak miután elkészültek a műveikkel.
Akkor is csak az alagutakat fedezik fel az éber határvigyázók, a migráncsok már hetedhét falun túl járnak, már ha léteznek, de emellett semmi sem szól. Tegyük fel, hogy na. De akkor mi van a szoros határőrizettel? És hülyék ezek a migráncsok, hogy a laza és gyors kerítésátvágás helyett megszakadásig ásnak a védmű tövében, nyilvánvalóan vakondnak álcázva magukat!?
S mit ád az ég,
az egyik ásás éppen Ásotthalmon valósult meg. Ahol pont egy ádáz migráncsvadász a falugóré… Meséljetek még…”
Vivyan Fable önmagáról…
Szerző
1 Comments
Leave a Reply
Leave a Reply
Friss
- Pankotai Lili: „megtiszteltetés, hogy én lehetek az első, akit feljelentettek, amiért részt vettem a Pride-on”
- Az ország kifosztása a kánikula alatt is zavatalanul folytatódik
- Dömötör Csaba fideszes EP-képviselő belépett Bakondi György mellé riogatási 2.0 szakembernek
- „Ismerjük a fajtáját. Tele a Tisza ilyenekkel…” – bukott ki a Fidesz-frakció szóvivőjéből
- Csillagok alatt, szerelem előtt – Július első hétvégéjének randihoroszkópja
- Az önkényuralom “ellenállási mozgalma”
- Új ATM-ek, új funkciók, minden kicsit egyszerűbb lesz
- Mi van a fekete szivárvány mögött – Milyen álságos indokokkal tiltják be a Pride-ot egyes országokban?
- Tudta, hogy Vitézy Dávid miatt szakadt be a Gubacsi híd járdája? – Szentkirályi Alexandráék tudják és az „okosságot nem félnek használni”
- Magyar György: a Budapesti Büszkeség menete fényesen bizonyította, van élet a Tiszán túl is
apeeng
2019.12.02 22:10 at 22:10
Nemsokára minden kitisztul. Ha a migránsok tényleg olyan elszántak, akkor azok nem ásnak, hanem letarolják a kerítést. Összegyűjtenek néhány bálányi pufidzsekit, plédet, sátorponyvát, aztán azok segítségével áttörik a kerítést…mire a védők odaérnek, már ezen az oldalon áramlik a migránshad…oszt nekünk reszeltek.