Bulvár
Egy város, két eset: elfogták a garázdát és a bankkártyatolvajt is
A miskolci rendőrök elfogták azt a férfit, aki leütötte áldozatát, majd elvette a pénzét és elmenekült a helyszínről, hasonlóan sikeres volt a város rendőrsége egy bakkártyatolvaj nő kézre kerítésével is.
Rablás az utcán
Egy 24 éves taktaszadai férfiMiskolcon a nyílt utcán rabolta ki áldozatát május 22-én 3 óra előtt Miskolcon, a Széchenyi utcában – előzetes szóváltás nélkül – arcon ütötte áldozatát és „Add ide a pénzed!” felszólítással, az értékeinek az átadását követelte. A sértett közel húszezer forint készpénzét odaadta a férfinak, aki ennek ellenére tovább folytatta a fenyegetést és a telefonját is meg akarta szerezni. A fiatalember ekkor már nem tett eleget a kérésnek, ezért az elkövető sietve eltávozott a helyszínről.
A sértett a bántalmazás következtében nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A rendőrök alig egy óra leforgása alatt elfogták az elkövetőt, akit az Miskolci Rendőrkapitányságra állítottak elő, ahol gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe is vették.
Három óra alatt elfogás
A miskolci rendőrök ugyancsak elfogták, és gyanúsítottként hallgatták ki azt az asszonyt, aki egy lopott bankkártyával hat alkalommal vásárolt. a miskolci Rendőrkapitányság egy 46 éves helyi nővel szemben lépett fel. A gyanúsított 2023. május 22-én 11 óra előtt egy miskolci társasház lépcsőjén eltulajdonította a sértett táskájából a pénztárcáját, benne személyes iratokkal, bankkártyával és pár ezer forint készpénzzel. A nő a lopott kártyával még aznap negyed óra leforgása alatt hat alkalommal különböző fogyasztási cikkeket vásárolt, és közel ötvenezer forint kárt okozott. A rendőrök az adatgyűjtésük eredményeként az elkövetőt három órán belül azonosították, elfogták, majd a Miskolci Rendőrkapitányságon gyanúsítottként hallgatták ki.
Friss
- Ókovács Opera-igazgató ‘jogilag megfuttatja’ a róla készült ‘kútmérgező’ mémet
- Újabb 26:1 – Az uniós országok megszavazták az USA elleni vámintézkedést, kivéve Magyarország kormányát, aminek nem volt vétójoga
- Krausz Ferenc lelkiismereti okok miatt lemond orosz tudományos akadémiai tagságáról
- Egy ‘vadonatúj’ Milák Kristóf mosolygott a versenytársakra és a közönségre Kaposváron
- Ha pénzed van, az Uzsokiban minden van – A rendőrség szerint viszont: nincs itt kérem semmi látnivaló
- Lázár György: Hankó Balázs minisztert becsempészték Harvardra, Dudits Lucát meg meghívták – nagy különbség!
- A ‘dokumentumfilmes’, akinek smafu a tényellenőrzés – Skrabski Fruzsina esete a like-vadászattal és az IKEA-vak
- A miniszterelnöki Sancho Panza torkán megakadt a Sir Schiff András-kritika
- Szia, uram, balatoni ingatlan érdekel? – Kiárusít az agráregyetem
- Hogy mik vannak!? Donald! Téged megvezettek!