„Amikor karácsonyra hazajöttem Juhász Péter 2 napra bezárt a lakásába, azzal az indokkal, hogy meg kell beszélnünk az életüket, melyek során begyógyszerezett, sőt tettleg is súlyosan bántalmazott is, amikor is nem tudtam/akartam neki elszámolni az időmmel, illetve nem voltam neki hajlandó rátenni a kezemet az ujjlenyomat-olvasóval működő telefonra” – idézet a volt élettárs bírósági vallomásából.
A jobboldali lakájmédia – a propaganda szabályai szerint – nőverőként emlegeti Juhász Pétert. Ez addig tán még érthető is volt, amíg napvilágot nem látott, hogy valójában személyi szabadság megsértése miatt folyik a nyomozás.
Ha Juhász nőverő lenne, garázdaságért lehetne elítélni (az alapján, ami a nő vallomásából kiszivárgott a sajtóba), de mivel 3 gyermekének anyját magatehetetlen állapotban („melyek során begyógyszerezett”) bezárta, így kapcsolati erőszakot követett el. A kapcsolati erőszak az új terminusa a régi családon belüli erőszaknak. Ennek egy súlyos esete a pszichés terror, aminek az egyik fajtája a be- és kizárás. Juhász esetében súlyosbító körülmény, hogy ezt védekezésre képtelen személy sérelmére követte el.
Az Együtt elnökének így – pusztán a sajtóba kiszivárgott perirat-részletek alapján – 2-8 év szabadságvesztés nézhet ki.
Miért nem szólal meg a Patent és a NANE?
Amikor a csúnya válás nyilvánosságra került, kiderült, hogy a volt élettársat ők vették védelmükbe, ezért a polgárjogi aktus (gyermekfelügyelet) és a büntetőjogi eljárás (kapcsolati erőszak) miatt nem nyilváníthatnak véleményt.
L. K. N.
A neve elhallgatását kérő szerző a közigazgatás gyámügyi szakembere.
L. K. N. kommentárja: Juhász Péter mentelmi jogát nem függesztették fel, pedig ez manapság divatos.
Kapcsolódó:
https://varosikurir.hu/fidesz-versenykiiras-ki-tudja-brutalisabban-gyalazni-juhasz-petert-a-dijat-kozpenzbol-fizetjuk/