Lucz Anna fél másodperccel a mezőny előtt 200-on

Olimpiai versenyszámokkal indult a szerdai döntők programja Szolnokon, a magyar bajnokságon. K-1 200 méteren a férfiaknál és a nőknél is UTE versenyző nyert, méghozzá meggyőző fölénnyel. Tótka Sándor és Lucz Anna is több mint fél hajót vert a második helyen befutó egységre Csipes Tamara a hetedik, Hajdu Jonatán pedig az ötödik a

Tovább
Lucz Dóra és Tótka Sándor is duplázott a Vízisprinten

A kajakosoknál a kétszeres Európa-bajnok Lucz Dóra és a kétszeres világbajnok Tótka Sándor nyerte a Városligeti-tavon rendezett Red Bull Vízisprintet, majd ők ketten vegyespárosban sem találtak legyőzőre. Az ősz első napján kiváló kajak-kenus versenyzők vették birtokba a Városligeti-tavat. A Vajdahunyadvár gyönyörű környezetében

Tovább
Magyar éremeső – Aranyérmes a női kajaknégyes

A magyar kajak-kenu csapat öt arannyal, négy ezüsttel és három bronzzal – plusz a paraversenyekben egy további első hellyel -, valamint 12 olimpiai kvótával zárta a kvalifikációs vb-t. Az érmek közül két arany, valamint egy-egy ezüst és bronz született ötkarikás számban, és ez utóbbiakat tekintve Magyarország volt a legeredménye

Tovább
Tótka újabb lépése a négyes felé, Bodonyi élete formájában

Pénteken kajak egyesben a férfiaknál Tótka Sándor, a nőknél pedig Bodonyi Dóra győzött a szegedi rangsoroló versenyen, amely arról hivatott dönteni, hogy a tavalyi világbajnoki résztvevők mellett kik indulnak még B egységként a jövő heti, szegedi Világkupán. A délutáni felnőtt döntők a női kajak egyes 500 méterrel indultak, az o

Tovább
Molnár Péter nyert 400 méteren

Molnár Péter nyerte a Szegeden rendezett tájékoztató verseny nyitó-, és egyben legnagyobb érdeklődéssel várt számát, a férfi kajak 400 egyest, megelőzve két csapattársát, Tótka Sándort és Dudás Miklóst. Hüttner Csaba szövetségi kapitány főleg a 400 egyesben, 200 egyesben és 500 párosban elért eredmények alapján hirdet majd ki ké