Bulvár
‘Ha a szendókat is beleszámítjuk pár millát spóroltak az adófizetők’ – kommentelték Szijjártó vonatos sztrotiját
Ilyenek vagyunk! Szijjártó Péter nem tud jót lépni: reggel az volt vele a bajunk, hogy mit futkorász New Yorkban fotósa társaságában össze-vissza és posztolja közösségi oldalára, délben meg az a bibi vele, hogy meghallva a kritikát, nem repked, hanem vonatozik. Az igazság az, hogy egészen más és sokkal súlyosabb vele a probléma, ez csak a körítés….
A családi legendárium….
Szijjártóéknál a családi fáma meg sem közelíti a Sulyok-legendáriumot, ami mindenféle náci-szálat említ, náluk a felmenők vasutasok voltak. Erről annak kapcsán írt a külügyminiszter közösségi oldalát kezelő, hogy a célszemélye Amerikai útján a fotóssal és a többiekkel vonatra szállt.
„Nem titok, hogy vasutas családból származom, ahogy az sem, hogy mindig is nagyon szerettem a vonatokat. A helyzet pedig adta magát: New York és Washington között nincsen repülés, vonattal megyünk!”
<<< Olvassa cikkeinket a Facebookon és a Google hírei között is! >>>
A hozzászólásokból…
„itthon mikor próbálod ki, te nagy vasutas?”
„Négy év alatt 2 000 000 km-t repültél, utanként akár 100 millió forintért. Vicces ez a PR fotó”
„Akkor már tudhatjuk is, hogy az első villa megvétele tényleg családi összefogás volt, a vasutasok mindig is az átlag felett kerestek!”
„Legyen olyan kedves kiprobalni a hazai vonatokat is! Garantálom az élményt pl. a Bp.-Lajosmizse vonalon, amely 30 km/óra sebességgel száguld.”
„Igazán kisegíthetné a kollégáját a közlekedési tárcánál, láthatóan szüksége van rá!”
„Remélem azért a vonaton is volt milliós sonkás szendvics!”
„Magyarországon belül vagy a környékbeli országokba is lehet menni vonattal !!!”
„Én nem értem mi a baj ha vonattal megy? Azt írta vasutas családban született, és szereti a vonatokat. Ha halászok lettek volna az ősök, lehet kajakkal evezett volna New Yorkból Washingtonig. Akkor az lenne a baj”
Csak úgy….
A hajnali időjárásjelentés: „Ahogy szoktuk: éjfélkor felszállás, háromkor landolás, fél négykor félmaraton, nyolckor kezdés. New York, ezúttal férfias, mínusz 16 fokos hőérzet…”
Szerző
Friss
- Péterfy-Novák Éva: Évekig magam hibáztattam, amiért nem ütöttem, haraptam azonnal
- Ha Szijjártó ‘önként és dalolva’ bevállalta az aksigyárakba feccölt forintjaink nagyságát, akkor mennyi lehet igaziból?
- Orbán Viktor: ‘elcsendesedünk…’
- A peresztegi dögtemetőbe kerülnek a kényszervágott állatok – A polgármestert senki nem értesítette
- Orbán Viktor: támadhatatlan vagyok. Nem foglalkozom üzleti ügyekkel, annyi pénzem van, amennyi, úgy élek, ahogy…
- Horoszkóp a ‘nyúlon innen, alatt és túl’ – Ez vár rád a -nagyon- hosszú húsvéti hétvégén
- Mit érdemel az a Bohár, aki ‘sejtet’ és ezzel ‘mérgez’?
- Lázár: ‘a húsvéti nagytakarítás készen van, következhet a normalitás és a jólét programja!’
- Újabb ‘csurrant-cseppent’-sztori Tiborcz István -Orbán-vő- főszereplésével
- ‘Drága’ -a szó szoros értelmében!- Kollár Kinga! – 20 milliót feccölt a kormányprop. a lejáratására