Kerítésen túl
Medvegyev most éppen Lengyelországot fenyegeti – …és holnap, meg holnapután?
Keményhangú fenyegetést címzett Lengyelországnak Dmitrij Medvegyev az orosz nemzetbiztonsági bizottság elnökhelyettese (Oroszország korábbi elnöke). Telegram csatornáján lényegében Lengyelország területét csorbító, orosz védelmi övezet kialakításával fenyegetőzött, amennyiben a nagy hatótávolságú fegyverek érkeznek Ukrajnába – írta a 24.hu.
Szintet lépett
Úgy tűnik, a debil NATO-stratégák tényleg azt akarják, hogy egész Ukrajna orosz ellenőrzés alá kerüljön. Épp ezért adnak a banderista hatalomnak mind több nagy hatótávolságú fegyvert
– írta.
Medvegyev bár szélsőségesen kemény, és harcias üzeneteiről híres, NATO-tagországot így még nem fenyegetett.
Mint írta, szerinte
Oroszország kénytelen lesz még nagyobb védelmi övezetet kialakítani Oroszország határainál, hogy ezekkel a fegyverekkel ne érhesse el Ukrajna Oroszországot.
Medvegyev szerint, ha Ukrajna nyugati támogatása folytatódik, akkor
„az egészséges övezet valahol a lengyel határnál lesz. Vagy magában Lengyelországban, ami már tényleg veszélyes.”
A volt elnök az 550-650 kilométeres hatótávolságú Storm Shadow/SCALP-EG rakétákról írt, amelyek hatótávolságából számolta ki, hogy Lengyelországba telepítené az esetleges védelmi zónát.
Csak úgy….
Pénteken Szijjártó Péter megvétózta az ukrán béketervet. A magát békepártinak nevező magyar kormány megtorpedózta Volodimir Zelenszkij ukrán elnök béketervét az Európa Tanács ülésén, Szijjártó Péter külügyminiszter ugyanis megvétózta, hogy erről tanácsi határozat születhessen.
Szerző
További cikkek olvasása a szerzőtől, a nevére kattintva.
Friss
- Nagy márciusi horoszkóp – Senkit nem kímél, sem a jótól, sem a rossztól….
- Havasi Bertalanból lehet Orbán washingtoni kutakodója? – (kormány)Biztos állás…..
- Hihetelen, de megtörtént, sikeres tüntetést szerveztek a bírók
- Sztálin újjászületése – A bébi neve: D. Trump
- Vigyázz, kész, évértékelő!
- Magyar Péter: nem szeretném ellopni a showt a megfáradt TSZ-elnöktől
- Ön is érzi, amit Szánthó Miklós? ‘Végre ismét szabadon lélegezhetünk, mióta Donald Trump visszatért a Fehér Házba’
- Orbán nehéz szülése: mindannyian a dakoták kezében vagyunk…..
- Heil a karlendítés, ami még a patrióták frakcióvezetőjének is sok, csak Orbánéknak nem
- Élveznél egy izgalmas kalandot? – A márciusi horoszkóp pont ezt ígéri