Ez a nap
Németh Szilárd melegen ajánlja: honvédelmi tábor 12 éves kortól – nem lehet elég korán kezdeni!
Hétfőn élesítették a Honvédelmi tábort hirdető oldalon a jelentkezés menüpontot, aminek Németh Szilárd facebook oldalán csinált habverést.
Most jó lenni katonának….
A „kik jelentkezhetnek? menüpont rögtön az elején tisztázza, hogy 12 éves kortól várják a hazát szolgálni akarók gyerekeit
Minden 12-18 éves magyar állampolgár jelentkezhet a Honvédelmi táborba.
A „mennyiért?” menü kicsit szájbarágósra sikerült, reméljük nem azért, mert megvan a véleményük a részt venni kívánókról:
A részvétel díja 1900 Ft/fő/nap. A jelentkezőnek a kiválasztott tábor teljes időtartamára kell kifizetni a tábordíjat. Például egy 5 napos tábor esetén a teljes részvételi díj 5*1900Ft/fő, vagyis 9500 Ft/fő. Ha a kiválasztott tábor 6 napos, abban az esetben a teljes részvételi díj 6*1900 Ft/fő, vagyis 11400 Ft/fő.
Ízlelgessük: „honvédelmi veszélyhelyzet”, „honvédelmi bírság” – 2019-től mindennapos fogalmak ….
A program is részletesen tudható:
- alaki fogások
- paintball, airsoft játékok
- légpuska lövészet
- egészségügyi ismeretek, elsősegélynyújtás
- tereptan, tájékozódás
- túlélési ismeretek
- testnevelés és sport
- vetélkedők, ügyességi versenyek
- katonai szervezetek bemutatkozása
Srácok! Ha becsöngetnek, támadnak a honvédelmi alapismeretek
A „túlélési ismeretek” és a „katonai szervezetek bemutatása” különösen nagy érdeklődésre tarthat számot. Azt is írják, hogy siessen, aki így akarja biztosítani a kellemes kikapcsolódást gyermekének, mert időrendi sorrendben fogadják a jelentkezést. Nehogy lecsússzon a vissza nem térő lehetőségről!
Sokba kerül az iskoláknak a honvédelmi intézkedési terv készítése
Kíváncsian várjuk, hogy a kisebbeknek – bölcsisek, ovisok és alsósok – milyen formát talál ki a regnáló, hogy az alapok jól beégjenek a retinájukba.
A hülyeségvonaton nincs fék – indul az iskolai hazafinevelés
Szerző
További cikkek olvasása a szerzőtől, a nevére kattintva.
Friss
- Azért ez már arcpirító! Orbán Viktor, a támadhatatlan, nem lát kudarcot a Fidesz kormányzásának elmúlt 15 évében
- Rácz András: tegyék meg tétjeiket, hogy a Nézőpont és a Századvég beperli-e Orbánt hitelrontásért!
- Magyarország Tiszteletbeli Konzulja lemondott, mert nem tud tovább képviselni olyan magyar kormányt, amely aláássa az Európai Unió egységét
- Kéri László: azt hiszik, ha ‘kinyírják’ Magyar Pétert, megoldódik a probléma
- ‘Az a gyerek, aki akkor született, amikor Orbán legutóbb mert Magyarországon valódi kérdésekre válaszolni, már középiskolás’
- Akárki akármit mond, gyönyörű tavaszi időjárással telik a húsvét!
- Péterfy-Novák Éva: évekig magam hibáztattam, amiért nem ütöttem, haraptam azonnal
- Ha Szijjártó ‘önként és dalolva’ bevállalta az aksigyárakba feccölt forintjaink nagyságát, akkor mennyi lehet igaziból?
- Orbán Viktor: ‘elcsendesedünk…’
- A peresztegi dögtemetőbe kerülnek a kényszervágott állatok – A polgármestert senki nem értesítette