Blogbazár
Tényfeltárás Fidesz-módra – dokument nyet!
Beindult a Fidesz-média annak igazolására, hogy titokzatos Soros-civilek akarják a rendkívül békés Békemenetet megzavarni. Nem tudni, hogy a fent említett zavargók melyik busszal jöttek, de, hogy lesz, azt biztosra veszik. Tényfeltárás 2018 Magyarországán.
Oknyomozás bizonyíték nélkül
A kormányportál szerint
A Tűzfalcsoport nevű oknyomozó portál dokumentumokat közölt arról, hogy a Soros-világ már egy éve szervezkedik annak érdekében, hogy a választások befolyásolásával megbuktassa a kormányt. Arról is cikkeztek, hogy a politikai motivációjú álcivilek provokációval, nyílt és agresszív támadásokkal készülhetnek az áprilisig hátralévő időben, minden mindegy alapon. A portál arról is írt, hogy Sorosék nyomás alá akarják helyezni a nemzeti kézben lévő sajtótermékeket, a közintézmények és a köztestületek vezetőit.
Kálmán László nyelvész így vélekedik közösségi oldalán:
„Belenéztem, leküzdve a hányingeremet, abba, hogy milyen „dokumentumokat” közöl az egyik legmocskosabb hazugsággyár annak igazolására, hogy, ahogy ők írják, „Soros György álciviljei provokációra készülnek a Békemeneten”. A következőt találtam:
„Ide és ide kattintva elérhetőek azok a Google Dokumentumok, amelyeket időnként nyílttá, időnként pedig titkossá tesznek a Soros-hálózat aktivistái. A dokumentumok 2017 áprilisától nyújtanak betekintést a bevándorláspárti üzletember hazai hálózatának belső működésébe.”
Az „ide és ide” két link, ami nem nyilvános dokumentumokra mutat, tehát nem tudhatjuk, mi van bennük. (Ha néha nyilvánosak, ahogy állítják, akkor miért nem másolták ki a tartalmukat???) Na, ilyen „dokumentumokat” én is bármikor tudok produkálni. Egyébként a cikk többi linkje, amik egy náci „blog” bejegyzéseire utalnak, szintén nem tartalmaz semmi „leleplezőt”, hanem csupa nyilvános információt, kellően uszító hangon tálalva.”
A menekültek már nem érdeklik Orbán Viktort, csak a civileket akarja kinyírni
Szerző
Friss
- Rácz András: tegyék meg tétjeiket, hogy a Nézőpont és a Századvég beperli-e Orbánt hitelrontásért!
- Magyarország Tiszteletbeli Konzulja lemondott, mert nem tud tovább képviselni olyan magyar kormányt, amely aláássa az Európai Unió egységét
- Kéri László: azt hiszik, ha ‘kinyírják’ Magyar Pétert, megoldódik a probléma
- ‘Az a gyerek, aki akkor született, amikor Orbán legutóbb mert Magyarországon valódi kérdésekre válaszolni, már középiskolás’
- Akárki akármit mond, gyönyörű tavaszi időjárással telik a húsvét!
- Péterfy-Novák Éva: évekig magam hibáztattam, amiért nem ütöttem, haraptam azonnal
- Ha Szijjártó ‘önként és dalolva’ bevállalta az aksigyárakba feccölt forintjaink nagyságát, akkor mennyi lehet igaziból?
- Orbán Viktor: ‘elcsendesedünk…’
- A peresztegi dögtemetőbe kerülnek a kényszervágott állatok – A polgármestert senki nem értesítette
- Orbán Viktor: támadhatatlan vagyok. Nem foglalkozom üzleti ügyekkel, annyi pénzem van, amennyi, úgy élek, ahogy…