Bulvár
Világszám! Orbán közszolga egy időben két helyen tudja blamálni magát! – Tényleg tud valamit a pasas…..
A vasárnap nem úgy vonul majd be a „családi legendáriumba” Orbánéknál, mint sikertörténet. Ezen a napon szinte egyidőben lett nyilvános a klip, amit arról készítettek, hogy bizonyítsa, mekkora ász volt a Covid-járvány idején a miniszterelnök és íródott a bejegyzés arról, hogy kihívást jelent az ország első emberének, hogy egy kinyomtatott színházjegy alapján megtalálja a helyét a teátrumban. Még jó, hogy odatalált, bár feltehetően „sofírozták”.
A sztori, avagy „aki nem képes megtalálni a helyét, az annyit is ér…”
Orbán miniszterelnök a vasárnap estéjét a kultúrának szentelte: színházba látogatott. Cseh Tamás Füst a szemében címmel emlékeztek az előadóra az Erkel Színházban. Ezt választotta a Fidesz-elnök és még két valaki, mivel 3 jegyet szorongatott a kezében az Istenadta.
fotó: Orbán Viktor közösségi oldala
Úgy döntöttek a kommunkátorai, -akik között lehet, hogy ellendrukkerek is megbújnak, látva a mostanság kikerült posztokat- hogy ez az esemény „hírértékkel bír”, ezért fotós- és videós kollégát is kirendeltek a feltehetően számos őrző-védő mellé. El is készültek a művek:
„Fantasztikus előadás egy inspiráló művészről. Cseh Tamás est az Erkel Színházban. A hölgyeknek köszönöm az útbaigazítást! Nélkülük sosem találom meg a helyem „
<<< Olvassa cikkeinket a Facebookon és a Google hírei között is! >>>
A hozzászólásokból…
„Aki nem képes megtalálni a helyét, az annyit is ér”
„Covid vagy színház ? Leginkább öngól.”
„a helyed 30 éve nem találod, ezért változtatod állandóan”
„Pedig olyan ügyesen lavírozik a világpolitika útvesztőjében, de egy színházban eltéved. Megesik a legjobbakkal is. Egyébként a Covidos videó is nagyot “megy”! Két “sikertörténet” vasárnap estére. A következő hetet is várjuk, lesz-e még jó hír?”
„Szegény Cseh Tamás…”
„Ez most elvileg „cukinak” akart volna sikeredni, hogy azt mutassa, ő is csak ember, aprócska emberi hibákkal (a belem kifordul…), de rohadt visszatetsző lett. Viktorka, magánügy, hogy megtaláltad-e a helyed vagy nem.”
„Cseh Tamás épp az ilyen orosz barát alakok és az általuk kiépített autokrata rendszer ellen küzdött, mint, amit az Orbán rendszer képvisel!
Szegény forog a sírjában! ” „Látszik hogy nem egy stadionban vagy”
„”Csak 10 év múlva ne ez a dal legyen…!” (Cseh Tamás)”
„Olvasva a hozzászólásokat, én már nem tudok mit hozzátenni. Viszont segítsen már valaki megfejteni, hogy az az 1000 lájkoló, akinek tetszik ez a poszt, hová ír hozzászólást, mert ide nem, ez tuti. Van külön nyaligátor üzenőfal?”
„Covidos bukást le kell gyorsan keverni! Most éppen Cseh Tamást használja, mögé bújik talán megvédi az ő népszerűsége. Mindig ezt csinálja. Előszeretettel használ sikeres sportolókat a sütkérezésre. Saját sikerei nincsenek!”
A videó a téblábolásról:
Vérciki, bárhonnan nézem…..
Hogy mi indokolhatta a fentiek közzétételét, csak találgatni lehet.
- Orbán Viktornak annyira idegen a színház világa, hogy útbaigazítás nélkül nem találja meg a székét.
- Orbán diszlexiás, így nehezen olvas.
- A miniszterelnök analfabéta és ezt „nem fél használni”.
- Nagy igyekezetében Orbán annyira nézi kultúrembereknek a szimpatizánsait, hogy azt képzeli, kihívás nekik egy színházban eligazodni.
- Azt akarták, hogy ne a másik blamájával foglalkozzon a köz, figyelemelterelés az egész.
Ki-ki válasszon kedvére, de ha van más ötlet, azt szívesen várjuk az info@varosikurir.hu emailcímre.
Szerző
További cikkek olvasása a szerzőtől, a nevére kattintva.
Friss
- Alakszai főispán bepipult és sk. döntött: hazavihetik a szülők gyermeküket – Köszi TASZ és Partizán!
- Orbán Viktor -vagyis Ön, meg mi mindannyian- megmenti a Haladás VSE-t – Ha saját számlájáról teszi, akkor bocsesz….
- L. Ritók Nóra: pedagógus továbbképzés – átverés, vagy pénzlenyúlás?
- Nagy Márton szerint, ha már árstop, akkor legyen kövér – A bank a soros?
- 2025-ben 3836 milliárd forintot kell a kormánynak kamatokra kifizetni – Mire jut ennyivel kevesebb?
- Ki hívott, vajon ez miért fontos manapság?
- Ukulele – szabadstrand – Budapest – Karácsony Gergely – Ha kíváncsi, hogy mi ez, olvassa….
- …pedig biztosan be volt készítve a ‘győztünk’-jelentés: Pápán az időközin kiütéssel az ellenzék volt szimpatikusabb
- Üzent a pápa
- Új Jalta köttetik? Orbán magányosan, Európából kitaszítva, súlyát vesztve…