Blogbazár
Hülyét csináltak belőle a sajátjai!
Szemetet nem dobunk ki az év első napján, mert a babona szerint kidobnánk vele a szerencsénket is. Éppen ezért, eszemben sincs politikát üríteni az éterbe, és a miniszterelnök 2019-et búcsúztató videójáról is csupán szakmailag elmélkedem.
Bárkik is hányták egymásra a felvételeket,
sikerült teljesen hülyét csinálniuk Orbán Viktorból és a fideszesekből. A színek ugyanis úgy torzulnak el a kaptárszerűen váltakozó képsorokon, hogy az ember lányának kacagni támad kedve. A narancsból pirosra vagy épp citromsárgára sikeredett kormánypárti logós fotókról már csak a sarló és a kalapács hiányzik, de meg kell elégednünk azzal, hogy Orbánt vágták közéjük.
Kistotálban, nagytotálban, sok darabban,
született Bástya elvtársként mutatják a fekete rácsokban, és mind megtudhatjuk, milyen pazar volt a 2019-es esztendő számára. Tankok, diktátor cimbik, hátizsák, kézcsók, vonulás, gyerekek, Isten, haza, család, szlogenek, zászlók, labda, tömegek. ( Az egyik képet kétszer is megnéztem, mert olyan, mint amikor a dk-sok tüntetnek ellene kék dzsekiben.)
A videó szerkesztői gondosan ügyeltek arra, hogy a miniszterelnöknek több arcát is megmutassák, ezért láthatjuk a mosolyát púderesen, a morci fejét kékbe forduló szürkésen, vagy a koncentrálósat halvány céklában. Hiába no, sokszínű ő is, mint a világ.
Elképzelhető, hogy a búcsúvideó egyszerűen csak megmaradt a realitásoknál,
és ezért gagyi. Azaz felesleges a szakmaiságot számon kérni a készítőktől, ha a kontárság és a szolgalelkűség a mérce. Azért azon mindannyiunknak érdemes elgondolkodni, miért fekete gyászlapon kíván boldog új évet a magyaroknak a miniszterelnök…
3 Comments
Leave a Reply
Leave a Reply
Friss
- Vajon kinél csörög a pénztárgép az ízléstelen kormány-plakátkampány kapcsán?
- Nagy Istvánék szerint minden OK, viszont a tapasztalat: sötét folyadék bugyog fel a földből a Csemeztanyán elföldelt marhákból
- Vasárnap 2/3-os Fidesz győzelem az időközi választáson – Mosonmagyaróvárba beletörött a bicska
- Bilincs kattant a ‘zöldfestékes’ rongáló csuklóján
- VSquare: újabb részletek a TEK-túráról, amikor Orbán-ukázra Dodikért mentek Banja Lukába
- Ha számít Önnek, hogy Orbánék normálisnak tartják-e, olvassa a kritériumokat Horn Gábor olvasatával fűszerezve
- Megvezették a Viszkist, nagy bajban van Ambrus Attila
- Szesztilalom 4.0 – A kádári időszak végén reggel 9 előtt nem is lehetett szeszt venni
- Az ezer milliárd dolláros kérdés
- ‘Örkény utolsó egypercese, ami 15 éve tart’ – véleményezte egy hozzászóló az ‘idilli sétahajózást’ és rendőrségi körítését
Kissné Ágas
2020.01.02 12:06 at 12:06
Én egy rossz ripacsot is. Nincs egyetlen oszinte arc kifelyezese, mindent túl spilaz.
Kissné Ágas
2020.01.02 12:09 at 12:09
Ja es meg valami! Hulyet az apja csiinalt belőle, leg alabb is elsonek.
Marta Brash
2020.01.02 14:12 at 14:12
Nezhetetlenul szar a video, valoszinu, aki ezt az aprolekos cikket irta, kikockazta az egeszet, mert maskepp az egesz nem mas, mint egy ocska kapkodas.
Az is helyes eszrevetel, hogy vajon miert is fekete alapon kivant boldog ujevet az embereknek? A feher alapon is nagyon jol kijott volna a narancsszin. Attol tartok, hogy ennek van egy nagyon rossz pszichologiai uzenete, vagyis a felhasznalt szinnel pontosan ellenkezo ertelmet ad a jokivansaganak, vagyis olyan ez, mint amikor „Isten bizony”-ra megigrunk valamit, de kozben hatul a kezunk csuriban van, ami fel is oldja azonnal az igeretunket.
Roviden: a cikk jo, a video pocsek, orban allapota mar kritikan aluli, akarmikor robbanhat, az uzenete veszjoslo…