Bulvár
Akar 3.500.- forintból 350.000.-et csinálni? Itt az (állítólag) tuti módszer!
Nincs szükséged pénzre
A legtöbb pénzkereseti módszerrel az a probléma, hogy a gazdagok számára lett megalkotva. A pénzkereset megkezdéséhez, lekötött pénzre, megtakarításra vagy örökségre van szükség. Nem lehet elkezdeni a pénzkeresést, ha csak 3500 ft van a pénztárcádban. A professzor módszere más. Nem befektet, mert nincs veszteség vagy kockázat. És ez azért van, mert ennek az egyedülálló pénzügyi mechanizmusnak a használatához, amelyet prof. Le Roux fedezett fel, elég 3500-7000 ft-t befektetni, hogy 70 000 ft-t, 500 000 ft-t vagy 1 millió forintot keress. Ennek köszönhetően:
- nem kockáztatod a spórolt pénzed – azon a pénzen keresel, ami a zsebedben van
- azonnal elkezdheted a pénzkeresést – nem kell kölcsönkérned, vagy félretenned későbbi befektetés céljából
- pénzügyi függetlenségre teszel szert – képzeld el mire költhetnéd el azt a plusz 70 000 ft-t, 500 000 ft-t vagy 1 milliót?
És amikor úgy látod, hogy a pénzed elkezd gyarapodni,
eldöntheted, hogy kiveszed-e a teljes nyereséget vagy bent hagyod, hogy idővel magát növelje tovább. Milyen mértékű nyereségről beszélek? Tizenöt nap alatt új televíziót, mosogatógépet vásárolhatsz, vagy évek óta először viheted a feleségedet el egy nyaralásra. Egy hónap alatt új bútorokat engedhetsz meg magadnak. És ha vársz néhány hónapot, akkor új autót is vehetsz készpénzért egyenesen az autószalonból.
A továbbiakat ide kattintva olvashatja! Ajánljuk, hogy többször is rágja át magát az ajánlaton, mielőtt arra adná a fejét, hogy kipróbálja a leírtakat, hiszen egyikünk sem ismeri fentnevezett Graham Le Roux professzort, ami persze nem jelenti azt, hogy őrültség, amit ír.
Két-szóval: csak okosan!
Szerző
Friss
- Szia, uram, balatoni ingatlan érdekel? – Kiárusít az agráregyetem
- Hogy mik vannak!? Donald! Téged megvezettek!
- Ha kedd, akkor az Erzsébet hídon tüntetnek Hadházyék – Élőben a Dunapartról….
- Orbán egy párhuzamos valóságból: az árak lementek, vettem négy nyulat…
- Aki Budapesten ma hazafelé veszi az irányt, ne megszokásból tegye! – Friss BKK-hírek, információk…
- Hiába beszél nekünk Nagy Márton? – Eljött az igazság pillanata a lakossági állampapírpiacon
- Szankciókkal fenyegeti a bírókat a kormány új törvénytervezete
- Az MVM nem küld több számlát – Mielőtt euforikus hangulatba jönne: a papíralapúakról van szó
- A református egyház nagy üzlete a kegyelmi botrány farvizén
- Trump beintett: nem fogadja el az EU által felajánlott kölcsönös 0 százalékos vámot