Világbajnok a magyar női junior kézilabda-válogatott!

A magyar válogatott megnyerte a Debrecenben rendezett női kézilabda junior-világbajnokságot, miután a szombat esti döntőben 28-22-re legyőzte Norvégia csapatát a Főnix Csarnokban. A két együttes korábban már játszott egymással a tornán: a csoportkör utolsó fordulójában a házigazdák 35-27-re győztek, és a fináléban is lendületese

Tovább
Bejutott a világbajnoki döntőbe a női junior kézilabda-válogatott

A magyar női junior kézilabda-válogatott bejutott a Debrecenben zajló világbajnokság szombati döntőjébe, miután a péntek esti elődöntőben 30-25-re legyőzte a Koreai Köztársaság csapatát. Elsősorban támadásban kezdett jól a hazai csapat (3-1), de öt perc után némileg megtorpant, pontatlanná vált, és ezt kihasználva a koreaiak vis

Tovább
Elődöntős a magyar válogatott

Elődöntőbe jutott a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután a szerdai negyeddöntőben 31-26-ra legyőzte a román csapatot. Suba védésével, majd Faluvégi góljával indult a negyeddöntő, gyors lefolyású támadásokat próbált vezetni a magyar csapat, a románok viszont felállt fal ellen voltak eredmény

Tovább
Nyolc között a női junior kézilabda-válogatott

Bejutott a negyeddöntőbe a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután a keddi nyolcaddöntőben 31-17-re legyőzte a szlovén csapatot. Sokáig nem esett gól a találkozón, majd két szlovén találat esett az első magyar gól előtt. Pásztor révén kiegyenlítettek a mieink, de nem volt elég határozott a mag

Tovább
Norvégiát legyőzve csoportgyőztes a magyar válogatott

Csoportgyőztesként lett nyolcaddöntős a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután vasárnap 35-27-re legyőzte a norvég csapatot. Nagyszerű hangulatban, több mint 3000 néző előtt kezdődött a mérkőzése, amelyet Hasszan Musztafa, a Nemzetközi Kézilabda Szövetség elnöke is a helyszínen tekintett meg.