Blogbazár
Csak Szűz Mária meg ne sértődjön ránk!
Lendvai Ildikó a maga csendes, de gyilkosan ironikus módján megint odaszólt méghozzá Teréz anya és Szűz Mária okán, a regnáló ezt sem teszi ki a kirakatba.
Teréz anya szupersztár
Eddig nem mutattak iránta különösebb érdeklődést, de mostanában a Fidesznél valahogy beakadt Teréz anya. Nem, nem Terézanyu, a népszerű regény hőse, hanem az igazi. Az anya. Orbán a minap azt nyilatkozta, a Fidesz tud ,terèzanyásan’ is viselkedni, meg úgy is, ahogy a Magyar Péter-félékkel kell. ,Nekünk mindenre van emberünk’ -mondta.
Jó volna tudni, ki a terézanyás emberük, és miért nem engedik az illetőt a szegények közelébe.
Ha jól értem, nem Menczer az, ő a férfiasabb feladatokra kijelölt emberük. Aki vele vitatkozik, úgy jár, mint aki az ismert mondás szerint disznóval birkózik. Mindketten sárosak lesznek, de a disznó még élvezi is. És mégis: ő is elkezdte a terézanyázást. Egy meglepő fordulattal azt állította, Magyarhoz képest ,Gyurcsány Ferenc egy igazmondó juhász. Akár Teréz anya is lehetne.’
Istenem, de szép. Teréz anya /anyák/ országa lettünk. Csak Mária meg ne sértődjön.
<<< Olvassa cikkeinket a Facebookon és a Google hírei között is! >>>
Szerző
Friss
- Női vízilabda világkupa – magyar győzelem a világbajnok amerikai csapat ellen
- Kunetz doktor: a kórházakban előállították az igazi vesztes-vesztes állapotot
- Az ürgebőrbe bújt RTL minden MÁV-baj fizetett okozója – ‘stand up-olta’ Lázár, de nem tapsolták vissza
- Juszt László: új év, új kérdések, régi bukott Euro-milliárdok
- Nehéz eldönteni, hogy Kovács Zoltán mentegetni, vagy alázni akarta távollétében Orbán Viktort
- De ki az a Szentkirályi Alexandra? – A visszalépett fideszessel állapodott meg a kormány lomtalanítás-ügyben
- Rendkívüli! Bejelentették a tűzszünetet Izrael és a Hamász között
- Havas Henrik: Menczer nem hülye, ő tudatosan, elég jó fizetésért mutatja magát annak!
- Újra indul a per – Közel hat évvel a tragédia után sincs vége a Hableány katasztrófája körüli történéseknek
- Feszültség taxis-berkekben a mára meghirdetett demonstráció okán