Szenzáció a Giro d’Italián! Valter Attila rózsaszín trikóban

Valter Attila átvette a vezetést az összetettben a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny hatodik, csütörtöki szakaszán, melyet a svájci Gino Mader nyert meg hosszú szökésből. A Groupama-FDJ magyar bringása a 12. helyen ért célba a Grotte di Frasassi és Ascoli Piceno közötti 160 kilométeres hegyi szakaszon, de az összetet

Tovább
Valter Attila fehér trikóban a Giro d’Italia-n!

Az amerikai Joe Dombrowski nyerte a Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny negyedik szakaszát. A keddi etapon Valter Attila fantasztikus versenyzéssel hatodikként ért célba, ezzel az összetett ötödik helyére lépett előre, és átvette a legjobb 25 éven aluli versenyzőnek járó fehér trikót. Magyar kerekes háromhetes viadalon

Tovább
Valter Attila kékestetői diadalával megnyerte a Tour de Hongrie-t

Valter Attila nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, miután a szerdai zárószakasz utolsó kilométerén kiváló versenyzéssel lerázta riválisait. A CCC Team magyar versenyzője a sárga mellett begyűjtötte a piros és a fehér mezt is. A királyetapon három gyorsasági részhajrá és - a kékestetői hegyi befutóval együtt

Tovább
Mareczko triplázott a Tour de Hongrie-n

Jakub Mareczko sorozatban a harmadik sprinthajrát is megnyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen, mivel kedden a negyedik, Sárospatak és Kazincbarcika közötti szakaszon is diadalmaskodott. Összetettben továbbra is az ausztrál Kaden Groves áll az élen. A 180 kilométeres, 1150 méter szintkülönbséget tartalmazó et

Tovább
Spanyol siker a Tour de Hongrie esztergomi nyitányán

A spanyol Jon Aberasturi nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny szombati nyitószakaszát, amelyet Esztergomban és környékén rendeztek. Az etap előtt Eisenkrammer Károly, a viadal főszervezője az MTI-nek elmondta: reméli, hogy a Két-bükkfa-nyeregig tartó emelkedő háromszori megmászása után balesetmentes lejtmente