Búcsúzott az Eger, hibátlanul zárt az OSC és a Szolnok is

Az OSC vasárnap aratott fölényes győzelmének köszönhetően százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg csoportját a férfi vízilabda Eurokupában, míg az Eger második vereségét követően pont nélkül zárt és búcsúzott a sorozattól. Százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg csoportját a Szolnoki Dózsa a férfi vízilabda Eurokupában. A so

Tovább
Ötméteresek után a Ferencvárosé a trófea

Az FTC-Telekom Waterpolo címét megvédve, sorozatban harmadszor, története során huszadik alkalommal nyerte meg a férfi vízilabda Magyar Kupát. Varga Zsolt együttese vasárnap a margitszigeti döntőben remek mérkőzésen, nagy csatában, ötméteresekkel diadalmaskodott a Szolnok csapata felett. A finálé előtt megható filmmel emlékeztek

Tovább
Magyar szomorúság Genovában

Az egri és a szolnoki érintettek egyaránt csalódottan élték meg, hogy csapataik elveszítették a negyeddöntőt, és csupán az 5-8. helyért küzdhetnek tovább a Bajnokok Ligájában. A magyar bajnoki ezüstérmes csapat, amely tavaly a BL döntőjében találkozott a Juggal, a csütörtöki mérkőzésen rosszul kezdett: első emberelőnyét mindjárt

Tovább
Genovában megismétlődik a tavalyi finálé

Az éremszerzés a célja a ZF-Eger férfi vízilabdacsapatának a Bajnokok Ligája nyolcas döntőjében, amelyet csütörtöktől szombatig az olaszországi Genovában rendeznek. A Szolnoki Dózsa már a negyeddöntőben vízbe száll a tavalyi finalista Jug Dubrovnik ellen. "Mindenki, aki ide eljutott, már nyert, de nem szeretnénk megelégedni enny

Tovább
Az Eger és a Szolnok nyert, az OSC kikapott

A OSC hazai vereségével gyakorlatilag elbúcsúzhat a továbbjutástól, míg az Eger papírforma győzelmének köszönhetően továbbra is jó helyzetben van a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek 9. fordulóját követően. Az OSC hazai medencében kapott ki a 2015-ben győztes, tavaly a döntőben a Szolnokkal szemben alulmaradt Ju

Tovább
A ZF-Eger nem tudott nyerni Miskolcon

Nem sikerült győznie az Egernek Miskolcon, a férfi vízilabda ob I szombati játéknapjának zárómeccsén, amely nagy csata után döntetlennel zárult. A bajnoki ezüstérmes, a nemzetközi sorozatok közül a Bajnokok Ligája főtábláján szereplő hevesiek, illetve az Európa Kupa elődöntőjében érdekelt borsodiak összecsapása a várt küzdelmet