Ez a nap
Hiszi, nem hiszi? – Napi horoszkóp 2019. április 3., szerda
Nyilas 11.23 – 12.21. – Többesélyes
Ha fontos bejelentést akar tenni a munkahelyén, erre ma jó alkalom nyílik. Üzletemberek és asszonyok üzleti ebédet, vagy vacsorát ma bonyolítsanak le – minden korábbinál előnyösebb feltételekkel alkudhatnak. Hipochonder Nyilasok ismét meggyőződhetnek róla, hogy kár minden apróságért orvoshoz szaladni. A „kasszát” ma minden Nyilas elégedetten zárhatja. Mai „jóvásár”: húsvéti hosszú hétvége lefoglalása.
Bak 12.22 – 01.20. – Jó
Ne borítsa fel az „egy kis munka, egy kis pihenés” szabályát. Könnyen kiborul – feleslegesen – ha csak a feladatokra koncentrál. Lopjon színt az életébe! Egy új szoknya, vagy nadrág kedves programok előjele lehet az elkövetkező napokban. „Egyszer élünk, akkor is minek?” Bizonyítsa be, hogy balga ez a fajta hozzáállás. Mai „jóvásár”: a régen kinézett tavaszi cucc.
Vízöntő 01.21. – 02.20. – Higgadt
Tegnap az adóhatóságnak, ma önmagának kell számot adnia arról, hogy mit csinált. Eltelt az év negyede, nem árt, ha az ember szusszanásnyi időre megáll s visszatekint, mi is történt, mit végzett el és mit ódázott tovább. Jogtalanul elégedetlen önmagával, hiszen csodálatos eredményeket ért el, s ha kicsit többet törődne szeretteivel, no meg a piszkos anyagiakkal, nem volna ilyen kutya rossz hangulata. Mai „jóvásár”: színházjegy.
Halak 02.21. – 03.20. – Kényelmes
Mai tevékenysége főleg a láblógatásban merül ki, de – ha úgy tartja kedve – a kezét is keresztbe teheti. Lazítsa ki lelki izmait, engedje el magát, nem kell meglepetésszerű támadásoktól tartania. S ha valaki tétlenkedése miatt szemrehányást tesz Önnek, engedje el a füle mellett ostoba megjegyzéseit. Mai „jóvásár”: amit először meglát.
Szerző
Friss
- Akiknek elfelejtettek szólni a ‘gondoskodó’ városban – 150 vendég a debreceni civilek ételosztásán
- Húsvétig maradt még egy kis időnk…
- A hülyeség kora – Miniszterelnöki vegyes felvágott
- Meghalt a csodálatos színész-matuzsálem
- Postás, aki mindig kétszer csenget: Emerencia néni, meghoztam a káposztája ÁFA-ját….
- Ujhelyi István: ha mocsarat csapolunk, terítsünk ki minden lapot, uraim!
- Csendesül az időjárás szigora
- ‘Sosem voltam a Pride-on, idén viszont biztos kimegyek’ – Reagált Orbán kijelentésére a Budapest Pride szervezőcsapata
- A Trump-Musk duó megzsarolta Zelenszkijt – Orbán jó érzékkel tudja, kit akar majmolni….
- Nagy márciusi horoszkóp – Senkit nem kímél, sem a jótól, sem a rossztól….