Milák Kristóf 100 méter pillangón is aranyérmes

Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón pénteken a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Szabó Szebasztián óriási egyéni csúccsal, 21.60 másodperces idővel a negyedik helyen végzett 50 méter gyorson.

Read more

Milák Kristóf a legjobb idővel elődöntős 100 méter pillangón

Milák Kristóf a legjobb idővel jutott be a 100 méter pillangó elődöntőjébe a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Szabó Szebasztián a 12. helyen bejutott az elődöntőbe 50 méter gyorson. Molnár Dóra a hetedik, Burián Katalin a kilencedik idővel bejutott az elődöntőbe 200 méter háton.

Read more

Mihályvári-Farkas Viktória 12. lett 1500 méter gyorson

Mihályvári-Farkas Viktória nem jutott be a döntőbe 1500 méter gyorson vasárnap a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon. Nem jutottak tovább a magyarok 100 méter háton, Németh Nándor 19. lett 200 méter gyorson.

Read more

Milák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón

Milák Kristóf aranyérmet nyert 100 méter pillangón vasárnap a budapesti úszó Európa-bajnokságon. Burián Katalin 200 háton, míg Kapás Boglárka 400