Hosszú Katinka este hétkor úszik a 400 vegyes döntőjében!

Hosszú Katinka az ötödik idővel bejutott a döntőbe 400 méter vegyesen a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság szombati zárónapján. A szám másik magyar versenyzője, a tavaly Európa-bajnoki ezüstérmes, olimpiai-6. Mihályvári-Farkas Viktória 9. helyen zárt összesítésben, így nem lesz ott az esti programban.

Tovább
Szabó Szebasztián arany-, a magyar női 4×200-as gyorsváltó ezüstérmes

Szabó Szebasztián aranyérmet nyert pénteken 50 méter pillangón a budapesti úszó Európa-bajnokságon. A Jakabos Zsuzsanna, Fábián Fanni, Veres Laura, Kapás Boglárka összeállítású 4X200-as gyorsváltó 7:56.26 perccel a második helyen csapott célba. Késely Ajna negyedik, Mihályvári-Farkas Viktória hatodik lett 1500 méter gyorson. A g

Tovább
Hosszú arany-, Mihályvári-Farkas ezüstérmes női 400 méter vegyesen

Hosszú Katinka arany-, Mihályvári-Farkas Viktória pedig ezüstérmet nyert hétfőn női 400 méter vegyesen a budapesti úszó Európa-bajnokságon. A Duna Arénában zajló kontinensviadalon a szám olimpiai és világbajnoka, világcsúcstartója 4:34.76 perccel csapott célba, míg a Ferencváros 17 éves versenyzője 4:36.81 perces egyéni csúccsal