Tegye fel a kezét az, aki önszántából bemenne egy kordonokkal, rendőrökkel, buszok és fekete fóliák takarásában szívesen araszolna egy évértékelő rendezvényre, amire a jelekből ítélve „biztonságtalan” a belépés! Nevetségessé az teszi igazából az esetet, hogy állítólag Ők a 2/3-ad, akik végtelen népszerűségnek örvendenek 2024 Magyarországán.
Akkor…?
Szombaton délután 15 óra körül kezdi évértékelő beszédét Orbán Viktor a Várkert Bazárban, vagyis egyik melléktermében, hiszen helyhiányra hivatkozva egyetlen nem NER-kompatibilis médiamunkás sem teheti be a lábát.
Indítsunk gyűjtést egy méretes terembérlésre Orbánnak, ahová beférnek az újságírók is!
Ennek érdelében,
a kegyelembotrány kellős közepén annak még a lehetőségét is el akarják kerülni, hogy a független sajtó megközelítse a fideszes vezetőket, így komoly kordonnal vették körül a bejáratot.

fotó: facebook
Meglepi
Egy kis talpalávaló olvasnivaló a settenkedőknek:

fotó? facebook
Ki korán kel: érkeznek a meghívottak….

fotó: facebook
Most már értjük miért nem volt ott és „határolódott el” a tegnapi tüntetéstől Curtis:
Megafonék már a helyükön….
„Ma a nemzeti oldal jön! Hamarosan kezdődik az évértékelő!”
„Kycsymmel évértékelőn”
„Megafon”
…és amit titkolni akartak….
Egyszer volt, hol nem volt…
Orbán Viktor közvetlen munkatársa, Nagy János államtitkár a miniszterelnök mai évértékelője előtt a tavalyi beszédének öt mondatát emelte ki és posztolta a Facebookon:
- “Ha az ellenfeleidet nézed, ne a számuk, hanem képességeik alapján ítéld meg őket. Úgy tűnik, szeret bennünket a Jóisten”
- “Az infláció olyan mint a tigris, és neked csak egy töltényed van. Ha nem találod el, felfal téged”
- “Fenntartjuk gazdasági kapcsolatainkat Oroszországgal, sőt ezt tanácsoljuk az egész nyugati világnak mert kapcsolatok nélkül nem lesz sem tűzszünet, sem béketárgyalás”
- “És marad a vidéknek tett ígéret is; soha nem látott fejlesztéseket indítunk be, annyi pénzt biztosítunk, amennyit még nem látott a magyar vidék még az Osztrák-Magyar Monarchia idején sem”
- “A pedofíliára nincs bocsánat, a gyerek szent és sérthetetlen”
Önt hívta már a közvéleménykutató? Méri a regnáló, hogy mit szólnánk , ha Szalay-Bobrovniczky lenne az új Novák Katalin....
Csak úgy…
2020-ban írtuk, az akkori évértekelő kapcsán: „…Mi az? Kizárólag egy pártszövetség tagjait és szimpatizánsait összeterelik egy rendezvényhelyszínre, ahol az „előzenekar” után kizárólag az említett egylet vezetője ad elő. Pártrendezvény?”
Ha hiszi, ha nem: Orbán vasárnapi évértékelője nem pártrendezvény volt, hanem....